logo yeni

calisanlar2 copy

**YHS = AFFERİN BİZE ; AYNEN BÖYLE DEVAM EDELİM !!!**

Çok
5 yıl 8 ay önce #2964 Yazan: arsahmet
ne gerekiyorsa maddi manevi vereceğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim SÖZDE HAK HUKUK DAGITIYORUM DİYENLERLE KARŞILASMAYA HAZIRIM AYRICA MEB DEKİ ARKADASLARA DA SESLENİYORUM GYS SINAVI OLSA DA OLMASADA BİRLİKTE YÜRÜMELİYİZ

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 8 ay önce #2965 Yazan: muna
benim çalıştığım bakanlıkta 2007-2008 de olması lazım sınav açıldı ve yardımcı hizmetli kadrosunda çalışan arkadaşlardan memur kadrosuna geçen arkadaşlar oldu. hatta memur olan arkadaşlarımızdan bazıları uzman bile oldu. şuna katılıyorum yardımcı hizmetli vb görevlerde olup, memur sıfatıyla çalışıp hiç bir şey bilmeyen gereksiz yere masa işgal eden arkadaşlardan çok ta yetenekli olanları mevcut ve bu kişilerin hak ettikleri yerlerde olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Çok
5 yıl 8 ay önce #2982 Yazan: esesli
evet arkadaşlar dedikleri gibi önce şube müd. görevde yükselme sınavı acılmış durumda inşallah sıra bizede gelecek

Çok
5 yıl 8 ay önce #3052 Yazan: er_en
burda hergün başımızdan gecen olumsuzlukları yazsak paylaşsak burda fikir alışverşinde bulunsak dertleşsek adam akıllı gündem oluşsa çok iii olur ama

Sayfa oluşturma süresi: 0.561 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.