logo yeni

YAŞASIN MEMURUNYERİ

Çok
5 yıl 1 ay önce #123 Yazan: eskici_373
YAŞASIN MEMURUNYERİ, eskici_373 tarafından oluşturuldu
İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #125 Yazan: narmenx
narmenx tarafından YAŞASIN MEMURUNYERİ konusunda yanıtlandı

eskici_373 Yazan:: İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Bu konuyu da size bırakıyorum ve güveniyorum.sağolsunlar birçok arkadaş benim malum siteye koyduğum tavırda yanımda oldular.Burada da beni bırakmadılar.Haberi olmayan arkadaşlara gerekiyorsa özel mesaj atıp bildirilmesini rica ediyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Çok
5 yıl 1 ay önce #143 Yazan: maxduro
maxduro tarafından YAŞASIN MEMURUNYERİ konusunda yanıtlandı

narmenx Yazan::

eskici_373 Yazan:: İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Bu konuyu da size bırakıyorum ve güveniyorum.sağolsunlar birçok arkadaş benim malum siteye koyduğum tavırda yanımda oldular.Burada da beni bırakmadılar.Haberi olmayan arkadaşlara gerekiyorsa özel mesaj atıp bildirilmesini rica ediyorum.

narmenx i tek başına bırakmayız, sonuna kadar arkasındayız, narmenx in emeğine çok teşekkürler
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: narmenx

Çok
5 yıl 1 ay önce #177 Yazan: hizmetlis
hizmetlis tarafından YAŞASIN MEMURUNYERİ konusunda yanıtlandı
Site çok güzel olmuş kullanılan renkler güven veriyor

Çok
5 yıl 1 ay önce #210 Yazan: erhan
erhan tarafından YAŞASIN MEMURUNYERİ konusunda yanıtlandı
günaydınlar, takipteyiz..

Çok
5 yıl 1 ay önce - 5 yıl 1 ay önce #322 Yazan: blnt01
blnt01 tarafından YAŞASIN MEMURUNYERİ konusunda yanıtlandı
Hayırlı olsun..Umarım diğer malum site gibi olmaz...Yetkililer sesimizi duyururlar,arkamızda dururlar...
Bize destek olurlarsa bizimde bu site ve foruma katkımız layıkıyla olur..Daha şimdiden forumda bizim başlığımız en çok konulu,aktif başlık oldu...Bakalım bunun karşılığı gelecekmi...

Ayrıca forumun formatı çok güzel,Kullanımı kolay,üst menü güzel,yazılanları düzenleme seçeneği çok iyi oldu...Editör arkadaş henüz forum yeniyken ana konu başlıkları belirleyip en üste sabitlese iyi olur..benzer gereksiz mesajlarla forum kirlenmez,konulara ulaşmak kolaylaşır...
Son Düzenleme: 5 yıl 1 ay önce Düzenleyen:blnt01

Sayfa oluşturma süresi: 0.773 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.