logo yeni

calisanlar2 copy

ALLAH rızası için bir hayırlı haber veren yokmu..

Çok
5 yıl 10 ay önce #1804 Yazan: QIRIX
ANKARADA MECLİSE GİTMEDİKÇE BİŞEY OLMAZ KANAATİNDEYİM.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 10 ay önce #1806 Yazan: siyahkartal
o yazan gitti :)

ALLAH VAR KEDER YOK.

Çok
5 yıl 10 ay önce #1807 Yazan: elbetbirgün61
kesinlikle kardeşim sana katılıyorum o meclise gidilecek burdan ağlamaya gerek yok yok mu delikanlı birisi gitcek

Çok
5 yıl 10 ay önce #1808 Yazan: elbetbirgün61
sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim gidilecek oraya

Çok
5 yıl 10 ay önce #1858 Yazan: Mado4646
evet gidilecek oraya. ama iş gitmeye gelince herkes yazmayı bırakıyor, yazanlarda zaten gitmediği gibi boşa millete gaz vermeye çalışıyor gaz vereceğine sende gel sene biz burada YHS olarak en az 100 kişiyiz toplansak meclisin önüne, medya bunu haber yapmaz mı evet yapar, sesimiz duyulur o zaman burada biz çalıp biz oynuyoruz. biz nasıl bir sınıfız bi koordine olup da meclise gidemedik 5 aydır. bakalım mecliste YHS için verilen soru önergelerinden bir sonuç çıkacak mı, eğer çıkmazsa tek yapacağımız buradaki bütün YHS personelinin toplanıp meclisin önüne gitmesi gerek. o zaman geldiğinde ben şuna kızıyorum yok müdürü izin vermedi, yok efendim çok uzak ben sizi buradan destekliyorum diyerek bir yere varamaz kimse birbirimizi kandırmayalım. biraz uzun oldu ama doldum artık. çok pasif bir sınıf olduğumuz için bizi görmemezlikten geliyor bu hükumet. selametle kalın...

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Çok
5 yıl 10 ay önce #1859 Yazan: Edirneden

Mado4646 Yazan:: evet gidilecek oraya. ama iş gitmeye gelince herkes yazmayı bırakıyor, yazanlarda zaten gitmediği gibi boşa millete gaz vermeye çalışıyor gaz vereceğine sende gel sene biz burada YHS olarak en az 100 kişiyiz toplansak meclisin önüne, medya bunu haber yapmaz mı evet yapar, sesimiz duyulur o zaman burada biz çalıp biz oynuyoruz. biz nasıl bir sınıfız bi koordine olup da meclise gidemedik 5 aydır. bakalım mecliste YHS için verilen soru önergelerinden bir sonuç çıkacak mı, eğer çıkmazsa tek yapacağımız buradaki bütün YHS personelinin toplanıp meclisin önüne gitmesi gerek. o zaman geldiğinde ben şuna kızıyorum yok müdürü izin vermedi, yok efendim çok uzak ben sizi buradan destekliyorum diyerek bir yere varamaz kimse birbirimizi kandırmayalım. biraz uzun oldu ama doldum artık. çok pasif bir sınıf olduğumuz için bizi görmemezlikten geliyor bu hükumet. selametle kalın...

ben miting dahil her şeye varım..

Sayfa oluşturma süresi: 0.170 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.