logo yeni

calisanlar2 copy

Kimler Destek Olabilir

Çok
7 yıl 5 ay önce #1107 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
Fatalyty kardeşim sen avukatla gene görüş ben haksenden söz aldım bu davanın açılması için size en geç pazartesi olumlu olumsuz bi şey söylüyecem eğer olumsuz olsa bile benden 100 tl çalışır sorun etme bu konuyu elimizden gelirse yaparız..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 5 ay önce #1500 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
fatality ve eskici arkadaşlarım..

son durumlar nedir?..

Çok
7 yıl 5 ay önce #1506 Yazan: fatality
fatality tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar kusura bakmayın çok yoğun bi hafta geçirdim bilgisayarın başına geçemedim. Avukatla görüştüm, mücadeleye başlama kararı aldık, kısa dönemde bir sonuç beklemeyin biraz uzun bir süreç dedi, bir sendika konfederasyonunun genel merkezinden davayı açalım dedi, görüştüğüm kişi genel merkeze yakın bi avukat. Geneli kapsar biraz da ses getirir dedi. Ayrıca İzmir bölgesinde ki Chp milletvekillerinden birisine de başbakanlığa yönelik bir soru önergesi verdirelim ve ayrıca daha önce sayın ediboğlunun soru önergesine niye cevap verilmediğinide soralım dedi. Bakalım önümüzdeki hafta dava dilekçesini hazırlayacağız. Merkezden dava açılırsa herhangi bir maddi külfetle de karşılaşmayacağımız için şu an bir sorun yok :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Edirneden

Çok
7 yıl 5 ay önce #1508 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar dava konusu için bende bir sendikayla anlaşmaya vardım pazartesi kendi kurmuma bir yazı yazıcam ek gösterge ile ilgili verilmesini istiyecem reddinden sonra ilk davamız ek gösterge olacak
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Edirneden

Çok
7 yıl 5 ay önce #1517 Yazan: NEDVED
NEDVED tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
FETALİTY-ESKİCİ_373

GERÇEKTEN GÜZEL ADIMLAR ATIYORSUNUZ. TEBRİK EDERİM. HER DAİM YANINIZDAYIZ.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Çok
7 yıl 5 ay önce #1540 Yazan: er_en
er_en tarafından Kimler Destek Olabilir konusunda yanıtlandı
destekçinizim arkaşlar yalnız değilsiniz

Sayfa oluşturma süresi: 0.144 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.