logo yeni

calisanlar2 copy

GİH Sınıfına Vesile Olması Dileğiyle Bismillah

Çok
3 yıl 11 ay önce #12272 Yazan: mr.kowalski
yhs sınıfından nasıl şef kadrosu sınavına girmeyi düşünüyorsun.
benim bildiğim önce memur ondan sonra şef olabilirsin.
basamakları tek tek çıkacaksın :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #12273 Yazan: levent
meb görevde yükselme yönetmeliğinde eğitim ve çalışma yıl süresi şartlarını tamamlarlar ise hizmetlide olsa şef olabilir.

:)

Çok
3 yıl 11 ay önce #12274 Yazan: NEDVED
SAĞLIK BAKANLIĞINDA DA ÖYLE. HATTA ŞARTLARIN TUTUYORSA HİZMETLİ ŞUBE MÜDÜRÜ KADROSUNA DAHİ BAŞVURABİLİR...

levent Yazan:: meb görevde yükselme yönetmeliğinde eğitim ve çalışma yıl süresi şartlarını tamamlarlar ise hizmetlide olsa şef olabilir.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Çok
3 yıl 11 ay önce #12351 Yazan: mr.kowalski

NEDVED Yazan:: SAĞLIK BAKANLIĞINDA DA ÖYLE. HATTA ŞARTLARIN TUTUYORSA HİZMETLİ ŞUBE MÜDÜRÜ KADROSUNA DAHİ BAŞVURABİLİR...

levent Yazan:: meb görevde yükselme yönetmeliğinde eğitim ve çalışma yıl süresi şartlarını tamamlarlar ise hizmetlide olsa şef olabilir.

bu yukarıda yazdıklarınızı ben hiç bir yerde bulamadım, bu bahse konu iki kuruma ait görevde yükselme yönetmeliğinin kaçıcını maddesi veya tamamını paylaşırmısınız.

Çok
3 yıl 11 ay önce - 3 yıl 11 ay önce #12352 Yazan: levent

mr.kowalski Yazan::

NEDVED Yazan:: SAĞLIK BAKANLIĞINDA DA ÖYLE. HATTA ŞARTLARIN TUTUYORSA HİZMETLİ ŞUBE MÜDÜRÜ KADROSUNA DAHİ BAŞVURABİLİR...

bu yukarıda yazdıklarınızı ben hiç bir yerde bulamadım, bu bahse konu iki kuruma ait görevde yükselme yönetmeliğinin kaçıcını maddesi veya tamamını paylaşırmısınız.

sayın mr. meb görevde yükselme yönetmeliğini okudunuz mu şef olabilmek için en az 2 yıl kurumda ve toplam da 5 yıl devlet memuru olarak görev yapmış olmak ve en az iki yıllık yüksekokul mezunu olmak ibaresi vardır: buradan yola çıkarak hizmetli de olsa bu şartları taşıyor ise ve sınavdan en az 70 almak şartıyla şef olabilir kanaatindeyim

:)
Son Düzenleme: 3 yıl 11 ay önce Düzenleyen:levent Neden: ekleme

Çok
3 yıl 11 ay önce #12353 Yazan: mr.kowalski

levent Yazan::

mr.kowalski Yazan::

sayın mr. meb görevde yükselme yönetmeliğini okudunuz mu şef olabilmek için en az 2 yıl kurumda ve toplam da 5 yıl devlet memuru olarak görev yapmış olmak ve en az iki yıllık yüksekokul mezunu olmak ibaresi vardır: buradan yola çıkarak hizmetli de olsa bu şartları taşıyor ise ve sınavdan en az 70 almak şartıyla şef olabilir kanaatindeyim

sayın levent bey kardeşim o konuda bir yanlışınız var bence önce genel idari hizmetler sınıfına geçmeniz gerekmektedir.
yani yardımcı hizmetler sınıfında şef ve şube müdürlüğü kadrosu yok.
önce genel idari hizmetler sınıfı personel olacaksınız ondan sonra ancak şef veya şube müdürü olabilirsiniz.
sınıfınızı değiştirmeden nasıl olacak ki bu söylediğiniz. B)

Sayfa oluşturma süresi: 0.212 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.