logo yeni

GİH Sınıfına Vesile Olması Dileğiyle Bismillah

Çok
5 yıl 3 ay önce - 4 yıl 11 ay önce #23 Yazan: NEDVED
Arkadaşlar Bismillahirrahmanirrahim diyerek forumu açıyorum..İnşalllah bu site Gih Sınıfına geçmemize vesile olur. Amin...
Herkese Selamlar...

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 4 yıl 11 ay önce Düzenleyen:narmenx
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: QIRIX, emir

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #24 Yazan: fatality
Forum sayfası olmadan bizi haber yapmış bir site, artık paylaşımlar burada :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: emir

Çok
5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #31 Yazan: narmenx
Bütün Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanlarını bekliyoruz,bu forum sayfalarının açılışı birlikte yardımlaşmamızı güçlendirecek,sesimizi duyurmamıza yardımcı olacaktır,herkesi saygı ile selamlıyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 5 yıl 3 ay önce Düzenleyen:narmenx Neden: imla hatası

Çok
5 yıl 3 ay önce #40 Yazan: Ertan
Ertan tarafından GİH Sınıfına Vesile Olması Dileğiyle Bismillah konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar ben de Maliye Bakanlığın da yardımcı hizmetli olarak görev yapıyorum. Bizede uzun zamandır görevde yükselme sınavı açılmadı memurlar netten konuyu hep takip ettim mail fax gönderdim söylenilenlerin hepsini yaptım ancak memurlar nette kızdığım için girip yorum falan yapmadım buranın açılmasına sevindim artık bende buradayım bir çoğumuz üniversite mezunu oldu yüksek lisans yapan arkadaşlarımız var inşallah en kısa zaman da kurtuluruz yardımcı hizmetli olmaktan her işi yapıyoruz belirli bir iş tanımımız bile yok benim bu kurum da 11. yılım 10 yıldır da masa başı memur olarak çalışıyorum artık kadromun da değişmesini istiyorum bize sınav açsalar ona da razıyım oda yok :(

Çok
5 yıl 3 ay önce #41 Yazan: alan
alan tarafından GİH Sınıfına Vesile Olması Dileğiyle Bismillah konusunda yanıtlandı
Allah yardımcımız olsun,inşallah dediğimiz ve dileğimiz gibi olur.şimdi dağılmış arkadaşları toparlama zamanı geldi.

Çok
5 yıl 3 ay önce #42 Yazan: narmenx
Kesinlikle arkadaşları toparlayacağız,hemde en kısa sürede.

alan Yazan:: Allah yardımcımız olsun,inşallah dediğimiz ve dileğimiz gibi olur.şimdi dağılmış arkadaşları toparlama zamanı geldi.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Sayfa oluşturma süresi: 0.657 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.