logo yeni

calisanlar2 copy

Üniversiteler ve Belediyeler arası Geçiş Serbest Olmalı

Çok
7 yıl 5 ay önce - 7 yıl 4 ay önce #114 Yazan: NEDVED
Tıpkı diğer kamu kurum ve kuruluşlarında olduğu gibi, devlet üniversiteleri ve belediyeler arasında nakiller yıllık bazda peryodik yapılmalıdır.

Ve bu geçişler muvaffakata tabi olmadan tipki görev yapilan şehrin üniversitesine-belediyesine ve çalışma yılına göre toplanilan puanla da olsa bi sekilde yapılmalıdır.

Zira çakılı olarak çalışmak ile aileler dahi parcalanmaktadir. YÖK'ün- Türkiye Belediyeler Birliğinin acilen Üniversitelerde-Belediyelerde çalışan İdari Personelin yığınla sorununa artik egilmesi elzem olmuştur.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 7 yıl 4 ay önce Düzenleyen:NEDVED Neden: cümle hatası

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 5 ay önce #1240 Yazan: Fatihsolmaz
Üniversitelerde kurum içinde birim değiştirmek bile çok zor...Sürekli keyfi uygulamalara maruz kalıyoruz.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 5 ay önce #1828 Yazan: ssuzan

NEDVED Yazan:: Tıpkı diğer kamu kurum ve kuruluşlarında olduğu gibi devlet üniversiteleri arasında nakiller yıllık bazda peryodik yapılmalıdır. Ve bu geçişler muvaffakata tabi olmadan tipki görev yapilan şehrin üniversitesine ve çalışma yılına göre toplanilan puanla da olsa bi sekilde yapılmalıdır.
Zira çakılı olarak çalışmak ile aileler dahi parcalanmaktadir. Yök acilen üniversitelerde çalışan İdari Personelin yığınla sorununa artik egilmesi elzem olmuştur.


Önemli bir konuya değinmişsiniz. Gerçektende bunun acısını çeken cok insan var. En azından üniversiteler arası becayiş yada atama imkanı aslında sorunumuzu büyük oranda çözebilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2388 Yazan: keremcem
Önemli bir konuya değinmişsiniz aslında aynı imkan belediyeler arasındada getirilmeli. nihayetinde becayiş yapmak isteyen çok sayıda insn çıkacaktır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.137 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.