logo yeni

Hemşire muvafakat dava örnekleri

Çok
5 yıl 2 ay önce #1062 Yazan: zebani
Hemşire muvafakat dava örnekleri, zebani tarafından oluşturuldu
Eşim üniversite hastanesinde hemşire. Muvafakat istedik ama verilmiyor. Torpil arayışı içindeyiz ama emsal dava örnekleride işime yarar arkadaşlar yardım bekliyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 2 ay önce #1103 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından Hemşire muvafakat dava örnekleri konusunda yanıtlandı
Başka bir kuruma naklen geçerken muvafakat verilmemesi durumlarında açacağınız davalara örnek teşkil edecek çok sayıda karar bulabilirsiniz sitemizde.

Bu konuda idarenin muvafakat vermemesi işlemini iptal eden yargı kararlarının dayandığı noktalar bir kaç tanedir. Bu hususlara uyan durumlar yargı önünde açacağınız davada elinizi güçlendirecektir. Bunlar aile birliği, eğitim özrü, başkasına verilen muvafakatlar gibi konulardır.

Sitemizin arama butonunu kullanarak bu kararlara ulaşabilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
5 yıl 2 ay önce #1123 Yazan: zebani
zebani tarafından Hemşire muvafakat dava örnekleri konusunda yanıtlandı

Kül Tigin Yazan:: Başka bir kuruma naklen geçerken muvafakat verilmemesi durumlarında açacağınız davalara örnek teşkil edecek çok sayıda karar bulabilirsiniz sitemizde.

Bu konuda idarenin muvafakat vermemesi işlemini iptal eden yargı kararlarının dayandığı noktalar bir kaç tanedir. Bu hususlara uyan durumlar yargı önünde açacağınız davada elinizi güçlendirecektir. Bunlar aile birliği, eğitim özrü, başkasına verilen muvafakatlar gibi konulardır.

Yardımcı olurmusunuz ulaşamadım.

Çok
5 yıl 2 ay önce #1124 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından Hemşire muvafakat dava örnekleri konusunda yanıtlandı

zebani Yazan::

Kül Tigin Yazan:: Başka bir kuruma naklen geçerken muvafakat verilmemesi durumlarında açacağınız davalara örnek teşkil edecek çok sayıda karar bulabilirsiniz sitemizde.

Yardımcı olurmusunuz ulaşamadım.

Muvafakat reddine karşı dava örnekleri

Yukarıdaki linkte yer alan haberden örnek kararlara ulaşabilirsin.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zebani

Çok
5 yıl 2 ay önce #1145 Yazan: zebani
zebani tarafından Hemşire muvafakat dava örnekleri konusunda yanıtlandı
çok işime yarayacak teşekkürler :woohoo:

Çok
5 yıl 2 ay önce #1149 Yazan: birgul
birgul tarafından Hemşire muvafakat dava örnekleri konusunda yanıtlandı
Muvafakat verilmemesi üzerine açılan davalar kazanıldığında, arada geçen dönem için maaş farkı varsa bu da alınabiliyor mu?

Sayfa oluşturma süresi: 0.598 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.