logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı ve Çözümleyici Şartları (Özel Durum)

Çok
5 yıl 6 ay önce #7754 Yazan: metinc
Evet ilk girişte görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde ne yazdığının bir önemi yok. Önemli olan kpss kılavuzu ile tercih edeceğin kadro için aranan nitelikleri taşıyor olmandır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 5 ay önce #8006 Yazan: mmmm44
Arkadaşlar bende lisans kimya bölümü mezunuyum programcılık sertifikam var fakat bu son kpss alımında programcılık kardolarına başvuramıyorum sistem kabul etmiyor... Sistemdemi bir bozukluk var yoksa biz bu kadrolara başvuramıyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim

Çok
5 yıl 5 ay önce #8009 Yazan: osman1
Tercihle alakalı bir sorun olabilir. Başvuruda bulunacağınız kadro için aranan özel niteliklere bakın derim.

Çok
5 yıl 5 ay önce #8010 Yazan: lazslo

mmmm44 Yazan:: Arkadaşlar bende lisans kimya bölümü mezunuyum programcılık sertifikam var fakat bu son kpss alımında programcılık kardolarına başvuramıyorum sistem kabul etmiyor... Sistemdemi bir bozukluk var yoksa biz bu kadrolara başvuramıyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim

lisans kimya bölümü olman programcılığı etkilememesi lazım. başka bir sorun olabilir.

Çok
5 yıl 5 ay önce #8011 Yazan: rene
rene tarafından Programcı ve Çözümleyici Şartları (Özel Durum) konusunda yanıtlandı
Merhabalar benim merak ettigim bir konu var.
Mesela bazı ilanlarda gördüğümüz üzere çözümleyici ve prgramcılar için işletme, iktisat, mat. vb. bölümler ile mühendislik bölümlerinden mezun olan kişiler basvruur denilmektedir.
Burada göreve basladıktan sonra intibak tarzı bişiyler yaptırararak mühendislik zam ve tazminatlarını alabilirmiyiz? Yoksa işe girişte bu koşulları bilerek girdiğimizden maaş ve tazminatlarda farklılık olmaz mı?
Teknisyenin mühendlslik bitirerek intibak yaptırması gibi...

All is Well

Çok
5 yıl 5 ay önce #8012 Yazan: mmmm44
bilmiyorum bende anlamadım ..yinede sagolun

Sayfa oluşturma süresi: 0.155 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.