logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı ve Çözümleyici Şartları (Özel Durum)

Çok
1 ay 1 hafta önce #17644 Yazan: şaban
MALİYEDE BİR ARKADAŞIM VAR.ARKADAŞIM A.Ü.İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT MEZUNU. KADROSU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ.TAM 2 ADET SERTİFİKASI VAR.1.SERTİFİKASI İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİBER GÜVENLİK VE SOME EĞİTİM PROGRAMI MEZUNU.YANİ SERTİFİKASI REKTÖRLÜK ONAYLI SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI.2.SERTİFİKASI İSTANBUL BAKIRKÖY GÖZEN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI MEZUNU.MEB ONAYLI PROGRAMCILIK SERTİFİKASI.İSTANBUL DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ BU ARKADAŞIMIZA NE SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI KADROSUNU VERİYOR NE BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KADROSUNU VERİYOR NE DE KADROSU OLAN BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİNDE ÇALIŞTIRIYOR.NE İŞ YAPTIRIYOR BİLİYORMUSUNUZ ? HAVA LİMANINDA YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI PULU SATIŞI....BİLGİSAYAR İŞLETMENİ KADROSUNUN GÖREVİ PUL SATIŞIYMIŞ......EVET TÜM YAZILANLAR MAALESEF DOĞRU..........

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 1 hafta önce #17645 Yazan: şaban
İSTANBUL MALİYEDE BİR ARKADAŞIM VAR.ARKADAŞIM A.Ü.İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ MEZUNU. KADROSU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ.TAM 2 ADET SERTİFİKASI VAR.1.SERTİFİKASI İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİBER GÜVENLİK VE SOME EĞİTİM PROGRAMI MEZUNU.YANİ SERTİFİKASI REKTÖRLÜK ONAYLI SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI.2.SERTİFİKASI İSTANBUL BAKIRKÖY GÖZEN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI MEZUNU.MEB ONAYLI PROGRAMCILIK SERTİFİKASI.

İSTANBUL DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ BU ARKADAŞIMIZA NE SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI KADROSUNU VERİYOR NE BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KADROSUNU VERİYOR NE DE KADROSU OLAN BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİNDE ÇALIŞTIRIYOR.

NE İŞ YAPTIRIYOR BİLİYORMUSUNUZ ? HAVA LİMANINDA YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI PULU SATIŞI....BİLGİSAYAR İŞLETMENİ KADROSUNUN GÖREVİ PUL SATIŞIYMIŞ......EVET TÜM YAZILANLAR MAALESEF DOĞRU..........

Çok
3 hafta 2 gün önce #17676 Yazan: nazife19791979
ARKADAŞIM BEN, İSTANBUL DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜNDE 1999-2016 TARİHLERİNDE TAM 18 YIL GÖREV YAPTIM.ARDINDAN MEB E NAKLEN GEÇTİM.İSTANBUL DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜNDE KADRO MAFYASI OLDUĞUNU GÖRDÜM BU MAFYA İSTEDİĞİNE KADRO VERİYOR İSTEDİĞİNE İSE VERMİYOR.BU KADRO MAFYASINA KARŞI İSTANBUL ÇAĞLAYAN ADLİYESİ MEMUR SUÇLARI ARAŞTIRMA BÜROSU HAREKETE GEÇSİN....YETER ARTIK....NERDE BU DEVLET.........

Sayfa oluşturma süresi: 0.141 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.