logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı ve Çözümleyici Şartları (Özel Durum)

Çok
5 yıl 5 ay önce #8017 Yazan: nazli

rene Yazan:: Merhabalar benim merak ettigim bir konu var.
Mesela bazı ilanlarda gördüğümüz üzere çözümleyici ve prgramcılar için işletme, iktisat, mat. vb. bölümler ile mühendislik bölümlerinden mezun olan kişiler basvruur denilmektedir.
Burada göreve basladıktan sonra intibak tarzı bişiyler yaptırararak mühendislik zam ve tazminatlarını alabilirmiyiz? Yoksa işe girişte bu koşulları bilerek girdiğimizden maaş ve tazminatlarda farklılık olmaz mı?
Teknisyenin mühendlslik bitirerek intibak yaptırması gibi...

İntibak yapıldığında teknik hizmetlerde üst eğitimin (zam ve tazminatı daha yüksek olan eğitimin) bu haklarından yararlanılması mümkün olabiliyor.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 5 ay önce #8018 Yazan: nazli
Sistem sorunu değilse, mutlaka niteliklerden kaynaklanan bir sorun vardır. girdiğiniz bilgiler o unvanı tercihe izin vermiyor olabilir.

Çok
5 yıl 5 ay önce #8042 Yazan: mmmm44
konuyu acan arkadaş nerde acabaya kendisi tercih yapabildimi merakediyorum yada ben neden yapamıyorum

Çok
5 yıl 5 ay önce #8047 Yazan: rene
rene tarafından Programcı ve Çözümleyici Şartları (Özel Durum) konusunda yanıtlandı
İşlerim yoğun olduğu için sürekli takip edemiyorum kusura bakmayın.
Şuan için herhangi bir tercih yapmam sözkonusu değil; ancak merak ettiğim bir konu ileride olabilecek tercihlerimde etkin rol oynuycaktır...
Kısaca sormak istediğim şey...
Ben mühendislik mezunu olarak ilan edilen çözümleyici veya programcı kadrosuna atanırsam mühendis maaşı mı alırım yoksa normal çözümleyici ve programcı maaşı mı alırım?

All is Well

Çok
5 yıl 5 ay önce #8049 Yazan: mmmm44
Tamam anladım burda herkes birbirine soru soruyorkimsenin bir şey bildigi yok...

Çok
5 yıl 5 ay önce #8055 Yazan: turanaga
Tercih yaparken karşılaşılan teknik sorunların aynısını yaşamak gerek ki o sorunu yaşayana cevap verilsin.

Sayfa oluşturma süresi: 0.144 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.