logo yeni

calisanlar2 copy

Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu

Çok
3 yıl 9 ay önce #15593 Yazan: papatya
papatya tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Sayın SORGU,
Maaş hesaplamanızda hata göremedim. Sendika üyeliği nedeniyle net maaşa ilave edilen 71,50 TL tutarındaki toplu sözleşme ikramiyesi ve net maaştan düşülen 13,27 TL Sendika aidatı, ayrıca yine net maaştan düşülen 89 TL BES dikkate alındığında, daha önceki mesajda belirttiğim rakama ulaşılmış olacaktır. (71,50 TL ekleyip 102,27 TL çıkarınca 30,77 TL fark olur)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sorgu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 5 ay önce #15914 Yazan: kawa
kawa tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
YKIRCI hocam bende tekniker kadrosundayım Bilgisayar Mühendisliği bitirdim. Ek ödeme için İdare Mahkemesini kazandığınızı belirtmişsiniz. Mahkeme kararını bizimle paylaşabilir misiniz? Ben ve benim gibi olanlar için emsal teşkil edecektir.

Çok
3 yıl 1 gün önce #16430 Yazan: soyut
soyut tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
sayın papatya merhaba

Ben tekniker kadrosunda Ordu da çalışıyorum bilgisayar mühendisliğini yeni bitirdim ve kuruma bildirdim

unvan değişikliği sınavına gireceğim ama şuan da maaşımın yapılmasında geçmişte yaşadığım tecrübeler yüzünden arkadaşlara pek güvenemiyorum şuan ki bordro bilgilerimi aşağıda belirttim bir arkadaş bana bu bilgilere göre özel hizmet tazminatımın yanlış olduğunu söyledi ve kafam iyice karıştı maaşım konusunda beni bilgilendirebilirseniz minnettar olurum

şimdiden teşekkürler

Hizmet Sınıfı / Ünvanı T.H / Tekniker

Medeni Hali / Çocuk Sayısı Evli/ 0

Kıdem Ay / Yıl 1 / 30

Derece / Kademe 1 / 4

Ek Gösterge 2200

Derece / Kademe (Emekliliğe Esas) 1 / 4

Ek Gösterge (Emekliliğe Esas) 2200

Aylık Tutar 162.83

Ek Gösterge 238.81

Taban Aylık 1699.12

Kıdem Aylık 54.28

Yan Ödeme 70.57

Em.Kes.Karşılığı 606.32

Gen.Sag.Sig.Pir.(Devlet) 363.79

Aile Yardımı 0

Çocuk Yardımı 0

Özel Hizmet Tazminatı 1031.23

Ek Öde.(666 KHK 1134.35

Top.Söz.İkram.81.41

Çok
3 yıl 1 gün önce #16431 Yazan: papatya
papatya tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Sayın SOYUT,
Verdiğiniz bilgilere göre, zam ve tazminatlarınız Tekniker unvanına göre hesaplanmıştır. Mühendislik mezunu olmanız nedeniyle, bundan sonraki maaş hesabınızda zam ve tazminatlarınız Mühendise göre hesaplanacaktır.

Verdiğiniz bilgilerde 1031,23 TL olarak gösterilen özel hizmet tazminatı miktarı yeni haliyle "1649,96 TL" olarak; 70,57 TL olarak gösterilen yan ödeme miktarı ise yeni haliyle "75,73 TL" olarak bordronuzda yer alması gerekecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
3 yıl 19 saat önce #16432 Yazan: soyut
soyut tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
sayın papatya
çok teşekkür ederim zahmet verdim kusura bakmayın

Çok
2 yıl 11 ay önce #16447 Yazan: Can Erdem
Kawa emsal karar sizde varsa paylaşmanız mümkün mü?

Sayfa oluşturma süresi: 0.190 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.