logo yeni

calisanlar2 copy

Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu

Çok
5 ay 1 hafta önce #17979 Yazan: SELAHATTİN54
ben tekniker kadrosudayım.üst öğrenim olarak mühendislik bitirdim ve mühendislik maaşından faydalanacağım(bir kısmından). 20 ocakta dilekçe verdim kuruma .kurum 20 ocak ile 15 şubat arası kıst maaşı yapar mı bana .teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 ay 1 hafta önce #17980 Yazan: nazli
nazli tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
-160 seri nolu Devlet Memurları Kanunu Genel Tebliğinin “E/3” bölümünde; “… kadroları teknik ve sağlık hizmetleri sınıflarında bulunan personelden, bulundukları hizmet sınıflarına atanılabilecek mesleki bir üst öğrenimi bitirerek, diploma veya çıkış belgelerini kurumlarına ibraz edenlere, intibak işlemlerinin yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın, belgelerin kuruma ibrazını takip eden ay başından geçerli olmak üzere, … bitirilen aynı sınıfla ilgili mesleki üst öğrenimin karşılığı olan zam ve tazminatlar ödenecek, …” denilmiş olup, hakkınızdaki işlem de bu kapsamda 15 şubat maaşınıza yansıyacak şekilde yapılacaktır. Kıst ödeme ise yapılmayacaktır.,

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.175 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.