logo yeni

calisanlar2 copy

Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu

Çok
5 yıl 1 gün önce #8879 Yazan: papatya
papatya tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Sayın SCOOBY DOO,
Memuriyete giriş tarihinize göre maaşınız doğrudur.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 gün önce #8880 Yazan: yasin
yasin tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Merhaba arkadaşlar bende 25 Ağustos ta işe tapuda harita teknikeri olarak başladım. Ayrıca harita mühendisliği mezunuyum. diplomayı kuruma 2 eylülde verdim. bende mühendislik maşından ve ek ödemesinden yararlanabilir miyim? Veya genel müdürlüğün intibağı yapmasını mı bekliyeceğim. Ne yapmam gerekenler hakıında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler.

Çok
5 yıl 1 gün önce - 5 yıl 1 gün önce #8881 Yazan: metinc
metinc tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Yararlanabilirsin tabiki. Diplomayı kuruma verdiysen yapacak bir şey yok. Onların maaşında gerekli değişikliği yapmalarını bekleyeceksin. gerekeni yazmazlarsa dilekçe ile talepte bulunabilirsin. Ayrntılı bilgi istiyorsan yukarıdaki arama çubugu nu kullanarak konuyla ilgili çok sayıda yazıya erişebilirsin.
Son Düzenleme: 5 yıl 1 gün önce Düzenleyen:metinc

Çok
4 yıl 11 ay önce #8941 Yazan: scandisk
th de böyle bir imkan varken neden gih te yok?

Çok
4 yıl 7 ay önce #10464 Yazan: kürşat
Esenlikler
Ben 6/3 derece/kademesinde bir teknikerim; Şu anda mühendislik okumaktayım.Mühendislik diplomasını almam halinde derece kadememin ne şekilde değişeceğini merak ediyorum.Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler. Memuriyete giriş 2011-- 4 yıl kamuda işçi olarak çalışmışlığım 1,5 yıl özel sektörde çalışmışlığım vardır. 5 yıl Anadolu teknik lisesi 1 yıl hazırlık+4 yıl teknik eğitim 2 yıl önlisans, 15 ay askerliğim var ve şu anki derece kademem 6/3.

Çok
4 yıl 7 ay önce #10466 Yazan: osman1

kürşat Yazan:: Esenlikler
Ben 6/3 derece/kademesinde bir teknikerim; Şu anda mühendislik okumaktayım.Mühendislik diplomasını almam halinde derece kadememin ne şekilde değişeceğini merak ediyorum.Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler. Memuriyete giriş 2011-- 4 yıl kamuda işçi olarak çalışmışlığım 1,5 yıl özel sektörde çalışmışlığım vardır. 5 yıl Anadolu teknik lisesi 1 yıl hazırlık+4 yıl teknik eğitim 2 yıl önlisans, 15 ay askerliğim var ve şu anki derece kademem 6/3.

Tekniker 9/2 den başlıyor. lisede fazla okuduğunuz 1 yıl için kademe alırsanız 9/3, 4 yıl kamu hizmeti+ 15 ay askerlik ve 1,5 yıl özel sektör hizmeti (bunun 3/4 ü alnırsa yaklaşık 13 ay) dahil edildiğinde (6 tam yıl oluyor) 2 derece ilerlemesi yapıp 7/3 olmanız gerekir şu anki durumunuz. Şimdiki durumda bir hata olabilir mi?.

Sayfa oluşturma süresi: 0.174 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.