logo yeni

calisanlar2 copy

Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu

Çok
2 hafta 5 gün önce #17732 Yazan: Sorgu
Sorgu tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı

çiçek_06 Yazan::

YKIRCI Yazan:: MYO. MEZUNU TEKNİKER KADROSUNDAYKEN MESLEĞİMİN UZANTISI OLAN BİR MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. SAĞLIK BAKANLIĞINDA ÇALIŞTIĞIMDAN MÜRACAATIM ÜZERİNE MAAŞIMI MÜHENDİS MAAŞI OLARAK YAPTILAR ANCAK EK ÖDEMEYİ TEKNİKER'DEN YAPTILAR. BU KONUYU İDARE MAHKEMESİNE TAŞIDIM VE KAZANDIM. KURUMUN TEMYİZ BAŞVURUSU DA REDDEDİLDİ.
SORUM ŞU DOSTLAR;
EMEKLİ OLUNCA BEN HANGİ ÖZLÜK HAKLARIYLA EMEKLİ OLACAĞIM?
TEŞEKKÜRLER.

Rica etsem Mahkeme kararını paylaşabilirmisin.

Merhaba, Bu mahkeme kararına nasıl ulaşabiliriz,Bu karar emsal gösterilerek mühendisliğin ek ödemesinden faydalanabilirmiyim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 4 gün önce #17733 Yazan: nazli
nazli tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Davayı kazandığını belirten arkadaşımız kararı paylaşabilirse karara ulaşma imkanı bulunabilir.
Ancak siz bu kararı gerekçe göstererek ek ödemeden yararlanamazsınız. Sizin de ayrıca dava açıp benzer bir karar almanız halinde mühendis ek ödemesinden yararlanmanız mümkün olabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sorgu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.144 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.