logo yeni

calisanlar2 copy

Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu

Çok
1 yıl 5 ay önce #17713 Yazan: papatya
papatya tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Sayın SORGU,
Verdiğiniz rakamlar doğru gibi görünüyor, ancak kıdem yılınız ve vergi dilimi durumunuza göre daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir. Ayrıca, bordro bilgilerinin tüm kalemlerini bilmemiz halinde cevabımız daha isabetli olacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sorgu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 5 ay önce - 1 yıl 5 ay önce #17714 Yazan: Sorgu
Sorgu tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Merhaba Paptya hanım Bodro bilgilerini yükledim.İlginiz için teşekkür ederim.

Bu iletiye ekli bir görsel var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Son Düzenleme: 1 yıl 5 ay önce Düzenleyen:Sorgu Neden: foto düzeltmesi

Çok
1 yıl 5 ay önce #17715 Yazan: papatya
papatya tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Sayın SORGU,
Bordro bilgilerinizden,maaşınızın doğru hesaplanmış olduğu görülmektedir.
Aynı şartlarla 4/1 olmanız durumunda toplam aylık geliriniz yaklaşık 400 TL artacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sorgu

Çok
1 yıl 5 ay önce #17724 Yazan: çiçek_06

YKIRCI Yazan:: MYO. MEZUNU TEKNİKER KADROSUNDAYKEN MESLEĞİMİN UZANTISI OLAN BİR MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. SAĞLIK BAKANLIĞINDA ÇALIŞTIĞIMDAN MÜRACAATIM ÜZERİNE MAAŞIMI MÜHENDİS MAAŞI OLARAK YAPTILAR ANCAK EK ÖDEMEYİ TEKNİKER'DEN YAPTILAR. BU KONUYU İDARE MAHKEMESİNE TAŞIDIM VE KAZANDIM. KURUMUN TEMYİZ BAŞVURUSU DA REDDEDİLDİ.
SORUM ŞU DOSTLAR;
EMEKLİ OLUNCA BEN HANGİ ÖZLÜK HAKLARIYLA EMEKLİ OLACAĞIM?
TEŞEKKÜRLER.

Rica etsem Mahkeme kararını paylaşabilirmisin.

Çok
1 yıl 5 ay önce #17725 Yazan: osman1
Ek ödeme unsuru emeklilik haklarını etkilemiyor.
Emeklilik haklarını etkileyen unsurlardan olan ek göstergeniz Tekniker ek göstergesi olur,
14 Ekim 2008 tarihinden sonra memuriyete girmiş olmanız halinde, Mühendis özel hizmet tazminatı üzerinden primleriniz kesileceğinden, emsaliniz olan teknikerlere göre daha yüksek emeklilik hakları elde edersiniz.

Çok
1 yıl 4 ay önce #17731 Yazan: Sorgu
Sorgu tarafından Tekniker (TH) iken Mühendisliği Bitirenin Durumu konusunda yanıtlandı
Merhaba, Bu mahkeme kararına nasıl ulaşabiliriz,Bu karar emsal gösterilerek mühendisliğin ek ödemesinden faydalanabilirmiyim.

Sayfa oluşturma süresi: 0.175 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.