logo yeni

Teknik hizmetler programcılık kadrosu

Çok
3 ay 1 hafta önce #17190 Yazan: agreement
agreement tarafından Teknik hizmetler programcılık kadrosu konusunda yanıtlandı

metinc Yazan::

agreement Yazan::

metinc Yazan:: Sağlık Bakanlığında programcı kadrosuna atanma şartları:
c) Programcı kadrosuna atanabilmek için;
1) En az iki yıllık yüksekokulların bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olmak veya dört yıl süreli yükseköğretim mezunu olup Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bilgisayar programcılığı sertifikasına sahip olmak,
2) En az iki işletim sisteminin uygulamasını bildiğini belgelemek,
3) En az bir programlama bildiğini belgelemek,

Ben de aynı durumdayım. Uludağ Üniversitesi Programcılık 1995 mezunuyum. 20 yıldır bilfiil program yazıyorum Delphi ile. 2 ve 3. maddeler için nereden nasıl belge temin edilecek, okuldan alacacağımız transkript vb belge işimizi çözer mi?

Transkript belge niteliğindedir.

Ben engelliyim aynı zamanda. Atanırken ne yazık ki böyle bir kadroya atandım, tercih yapabileceğim, mesleğe en yakın kadro bilgisayar işletmeni kadrosuydu.
Kurumuma durumu ilettim. Yılın belli zamanları "görevde yükselme" sınavları oluyormuş. uygun kadro açılır, sınava girer, başarılı olursak olurmuş. Saçma ama durum bu ne yazık ki... verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.432 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.