logo yeni

calisanlar2 copy

Teknik hizmetler programcılık kadrosu

Çok
2 yıl 9 ay önce #15276 Yazan: metinc
metinc tarafından Teknik hizmetler programcılık kadrosu konusunda yanıtlandı

gulsahd27 Yazan:: Yani Osman Bey, "Herhangi bir bölümün ön lisans mezunu olup, MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı Sertifikasının olması" kaldırıldı mı ? Çünkü ben bu konuyla ilgili birçok resmi yazıyı inceledim göremedim değişikliğe dair birşey... Ve bu durumda tekrar bu sefer bilgisayar İşletmeni sertifikası almam gerekecek o zaman. Bu arada ben belediyede taşeron olarak çalışmaktayım ve bunları Sözleşmeli personel olmak istediğimden soruyorum. İlginiz için teşekkürler.

Bilgisayar işletmeni kadrosuna atanmak için aranan sertifika şartı kaldırılmadı.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 9 ay önce - 2 yıl 9 ay önce #15277 Yazan: gulsahd27
gulsahd27 tarafından Teknik hizmetler programcılık kadrosu konusunda yanıtlandı
benim almak istediğim bilgi aslında şöyle, ben belediyede sözleşmeli personel olarak çalışmak istiyorum, atanma değil. Bu söylediklerinizi biraz daha açar mısınız? benim bu konuda çok bilgim yok.
"Herhangi bir bölümün ön lisans mezunu olup, MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı Sertifikasının olması" => bu şartlar yerine getirildiği sürece belediyelere ''programcı'' kadrosu ile sözleşmeli personel olarak alınabilmekteydi! hala bu var mı yok mu? "Bilgisayar işletmeni" kadrosuna gelecek olursak onda da bu şekilde belediyelere bir sözleşmeli personel alımı durumu var mı yoksa halihazırda çalışmakta olan sözleşmeli bir personelin ya da memurun "unvan değişikliği yada yükselme" için mi aldığı bir sertifika mı onu anlayamadım herkes birşey söylüyor çünkü?
Son Düzenleme: 2 yıl 9 ay önce Düzenleyen:gulsahd27

Çok
2 yıl 9 ay önce #15278 Yazan: metinc
Sözleşmeli çalışmak istiyorsanız programcı olarak çalışmak için aranan şartlar şöyle:

"Yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden en az önlisans düzeyinde mezun
olmak veya en az önlisans mezunu olmak koşuluyla bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını
belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak ve en az D düzeyinde KPDS
veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak."

Sözleşmeli bilgisayar işletmeni pozisyonu yok zaten.

Çok
11 ay 2 hafta önce #17184 Yazan: agreement
agreement tarafından Teknik hizmetler programcılık kadrosu konusunda yanıtlandı

metinc Yazan:: Sağlık Bakanlığında programcı kadrosuna atanma şartları:
c) Programcı kadrosuna atanabilmek için;
1) En az iki yıllık yüksekokulların bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olmak veya dört yıl süreli yükseköğretim mezunu olup Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bilgisayar programcılığı sertifikasına sahip olmak,
2) En az iki işletim sisteminin uygulamasını bildiğini belgelemek,
3) En az bir programlama bildiğini belgelemek,

Ben de aynı durumdayım. Uludağ Üniversitesi Programcılık 1995 mezunuyum. 20 yıldır bilfiil program yazıyorum Delphi ile. 2 ve 3. maddeler için nereden nasıl belge temin edilecek, okuldan alacacağımız transkript vb belge işimizi çözer mi?

Çok
11 ay 2 hafta önce #17186 Yazan: metinc

agreement Yazan::

metinc Yazan:: Sağlık Bakanlığında programcı kadrosuna atanma şartları:
c) Programcı kadrosuna atanabilmek için;
1) En az iki yıllık yüksekokulların bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olmak veya dört yıl süreli yükseköğretim mezunu olup Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bilgisayar programcılığı sertifikasına sahip olmak,
2) En az iki işletim sisteminin uygulamasını bildiğini belgelemek,
3) En az bir programlama bildiğini belgelemek,

Ben de aynı durumdayım. Uludağ Üniversitesi Programcılık 1995 mezunuyum. 20 yıldır bilfiil program yazıyorum Delphi ile. 2 ve 3. maddeler için nereden nasıl belge temin edilecek, okuldan alacacağımız transkript vb belge işimizi çözer mi?

Transkript belge niteliğindedir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: agreement

Çok
11 ay 2 hafta önce #17187 Yazan: agreement
agreement tarafından Teknik hizmetler programcılık kadrosu konusunda yanıtlandı
çok teşekkür ederim. şu an "döner sermaye dahil" 3200 TL net maaşım... bunu yaptırdığım takdirde maaş olarak ne kadar fark eder?

Sayfa oluşturma süresi: 0.191 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.