logo yeni

calisanlar2 copy

36 A 4

Çok
1 hafta 3 gün önce #18673 Yazan: Kaynakçı
36 A 4, Kaynakçı tarafından oluşturuldu
Teknik hizmetler sınıfında 2011 yılından beri metal işleri teknisyeni olarak görev yapmaktayım 2015 yılında önlisans makine bölümünü bitirdim .Diplomayı kuruma bildirdim ve 2 derece aldım yalnız DMK 36 A 4 e göre 1 dereceyi komisyona başvurmama rağmen alamadım .komisyon lisans mezunlarına verilir diyor .ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz .Teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 hafta 2 gün önce #18674 Yazan: osman1
osman1 tarafından 36 A 4 konusunda yanıtlandı
657 sayılı Kanunun 36/A/4 maddesine göre, Teknik hizmetler sınıfında görev almaları şartıyla, teknikerlere ilave 1 derece verilmektedir.

Burada aranan şart, eğitim ile tekniker unvanını kazanmış olmak ve teknik hizmetler sınıfı kapsamındaki herhangi bir kadroda görev yapıyor olmaktır.

Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamında Teknisyen unvanlı bir kadroda görev yapıyorsanız ve Tekniker kadrosunda olmamakla birlikte tekniker unvanını eğitim ile kazanmışsanız, ilave 1 dereceden yararlandırılmanız gerektiğini düşünmekteyim.

Çok
1 hafta 2 gün önce #18675 Yazan: Kaynakçı
Kaynakçı tarafından 36 A 4 konusunda yanıtlandı
Devlet personel başkanlığının veya bir emsal karar varmı yardımcı olabilirmisiniz.

Çok
1 hafta 1 gün önce #18677 Yazan: osman1
osman1 tarafından 36 A 4 konusunda yanıtlandı
https://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/devlet-personel-baskanligi-gorusleri/kadro-hizmet-ve-intibak/382-teknik-lise-mezunu-olan-teknisyenin-teknikerlik-programindan-mezun-olmasi.html

Sayfa oluşturma süresi: 0.149 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.