logo yeni

calisanlar2 copy

KiTeknisyen görevde yükselme

Çok
1 ay 3 hafta önce #18517 Yazan: tılıspık
Teknisyen görevde yükselme, tılıspık tarafından oluşturuldu
Büyükşehir belediyesinde teknisyen kadrosunda çalışan tekniker memurum tekniker diplomamı kuruma işlettim zam ve tazminatlarından faydalandım.Sormak istediğim yeni yeril yönetimler yasasına göre görevde yükselme ile şef kadrosuna başvurabilirmiyim ? Önceki yasa ile başvuramıyordum ama yeni kararlar ile şuan durum nedir bilgilendirirseniz sevinirim saygılar.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 3 hafta önce #18518 Yazan: nazli
nazli tarafından Teknisyen görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Şef kadrosu için açılacak görevde yükselme sınavının son müracaat tarihi itibarıyla, “Bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, veznedar, anbar memuru, ayniyat memuru, belediye trafik memuru, bilet satış memuru, evlendirme memuru, gemi adamı, koruma ve güvenlik görevlisi, gişe memuru, memur, mutemet, sayaç memuru, tahsildar, şoför” unvanlı kadrolarda veya ortaöğrenim düzeyinde öğrenim gerektiren unvan değişikliğine tabi kadrolarda (örneğin teknisyen kadrosunda) en az dört yıl çalışmış olmanız durumunda, görevde yükselme sınavına girebilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tılıspık

Çok
1 ay 3 hafta önce - 1 ay 3 hafta önce #18519 Yazan: tılıspık
tılıspık tarafından Teknisyen görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Biraz kafam karıştı yani girebiliyormuyum şef görevde yükselme sınavına şef olabilirmiyim yani ? Ben 10 yıllık teknisyen memurum 2013 de kadro aldım tekinker diplomamı 2 yıl önce işlettim.
Son Düzenleme: 1 ay 3 hafta önce Düzenleyen:tılıspık

Çok
1 ay 3 hafta önce #18520 Yazan: nazli
nazli tarafından Teknisyen görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Daha önce hangi görevlerde ne kadar bulunduğunuz bilgisini yazmadığınız için durumunuzu her ihtimali kapsayacak şekilde belirttim.

Ancak, 4 yıldan fazla süredir Teknisyen kadrosunda görev yapıyor olmanız nedeniyle Şef kadrosu için açılacak görevde yükselme sınavına başvuruda bulunabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tılıspık

Çok
1 ay 3 hafta önce #18521 Yazan: tılıspık
tılıspık tarafından KiTeknisyen görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Çok teşekkürler nazlı hanım son bir sorum olucak ben şuan 5/3 deyim hangi derece ve kademelere kadar alt ve üst sınır olarak başvurabilirim ?

Çok
1 ay 2 hafta önce - 1 ay 2 hafta önce #18524 Yazan: nazli
nazli tarafından KiTeknisyen görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Hizmet süreniz ve eğitim durumunuz, bulunduğunuz 5 inci derecenin ilerisindeki derecelere (68/B torba kadro uygulaması ile) atanmaya uygundur. Ayrıca 5 inci derece bir kadroya atanabileceğiniz gibi, 657 sayılı Kanunun 45 inci maddesi kapsamında üç geri dereceye (6-7- 8 ) atanmanız da mümkündür.
Son Düzenleme: 1 ay 2 hafta önce Düzenleyen:nazli

Sayfa oluşturma süresi: 0.214 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.