logo yeni

calisanlar2 copy

gerçekleştirme görevlisi

Çok
8 ay 1 gün önce #18037 Yazan: hk_61
gerçekleştirme görevlisi, hk_61 tarafından oluşturuldu
öncelikle merhaba genel idare hizmetleri sınıfında unvanı şef olan bir kişiye teknik hizmetler sınıfında, gerçekleştirme görevlisi olarak görev verilebilir mi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 ay 4 hafta önce #18040 Yazan: osman1
osman1 tarafından gerçekleştirme görevlisi konusunda yanıtlandı
Gerçekleştirme görevlisi, bir kadro unvanı değildir ve teknik hizmetler sınıfı kapsamında olduğu da söylenemez.
Kurumların iç işleyişi ve hizmetlerin yürütülmesi gereği, ihtiyaç duyulması halinde şef kadrosunda görev yapan Devlet memurunun aynı amanda gerçekleştirme görevlisi olarak görevlendirilmesi mümkündür diye düşünüyorum.

Çok
7 ay 4 hafta önce #18041 Yazan: hk_61
hk_61 tarafından gerçekleştirme görevlisi konusunda yanıtlandı
iyide bir park yapılacak ben ne anlarım park yapımından

Çok
7 ay 3 hafta önce #18042 Yazan: osman1
osman1 tarafından gerçekleştirme görevlisi konusunda yanıtlandı
Haklısınız. ama memur mevzuata aykırı olmamak kaydıyla verilecek diğer görevleri yapmak zorunda. Zaten parkı siz yapmayacaksınız. Ödemelerin gerçekleşmesi noktasında onay vereceksiniz.

Çok
7 ay 3 hafta önce #18043 Yazan: hk_61
hk_61 tarafından gerçekleştirme görevlisi konusunda yanıtlandı
sizde haklısınız ama mesele o yapılan parka beton demir atılıyor veya çiçek alımı bitki alımı yapılıyor ben bunları sonuçta gerçekleştiriyorum ve bunla ilgili de teknik bir bilgim yok sayıştay gelince ben bunları bilmiyorum mu diyeceksiniz kısaca bu işi baştan sonuna kadar ben yapıyorum

Sayfa oluşturma süresi: 0.144 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.