logo yeni

calisanlar2 copy

TEKNİK HİZMETLER SINIFINDAKİ TEKNİK ÖĞRETMEN EK ÖDEMESİ

Çok
7 yıl 4 ay önce #2391 Yazan: sun-faced
Merhaba arkadaşlar belediye bilgi işlemde tekniker ünvanıyla çalışan bir teknik öğretmenim. Bütün gösterge cetvellerinde teknik öğretmenler ayrı olarak belirtilmiş fakat ek-ödeme de belirtilmemiş. ek ödemem ne olacak bununla ilgili yargı kararı falan var mı ? yada aynı durumdaki arkadaşlar sizin ek ödemeleriniz kaç gösterildiğini paylaşabilir misiniz?
şimdiden teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2404 Yazan: birgul
ek gösterge, özel hizmet tazminatı, yan ödemeler ve ek ödemeler teknik hizmetler sınıfında bazı unvanlar için bazı durumlarda aynı grupta bazen de ayrı grupta yer almış. Burada bir uyum olması gerekir. Aynı durum, atronom, arkeolog, tütün eksperi gibi unvanlar için de geçerli. Bazıları BKK ile çözülebilecekken bazıları için Kanun değiştirmek gerekiyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sun-faced

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2409 Yazan: mithat

sun-faced Yazan:: Merhaba arkadaşlar belediye bilgi işlemde tekniker ünvanıyla çalışan bir teknik öğretmenim. Bütün gösterge cetvellerinde teknik öğretmenler ayrı olarak belirtilmiş fakat ek-ödeme de belirtilmemiş. ek ödemem ne olacak bununla ilgili yargı kararı falan var mı ? yada aynı durumdaki arkadaşlar sizin ek ödemeleriniz kaç gösterildiğini paylaşabilir misiniz?
şimdiden teşekkürler


8/2'de ek ödeme oranı %85 uygulanıyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sun-faced

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.135 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.