logo yeni

Tekniker nasıl mühendislik okur.

Çok
3 hafta 5 gün önce - 3 hafta 4 gün önce #16939 Yazan: vatan0707
Tekniker nasıl mühendislik okur., vatan0707 tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar ,
Tekniker olarak görev yapmaktayım. bu yıl maliye bölümünden mezun oldum. 2, üniversiteye sınavsız geçiş yaparak gelecekte mühendislik okumak istiyorum.
Tarım
Web tasarımı ve kodlama
coğrafi bilgi sistemleri
yönetim bilişim sistemleri
Bölümlerinden hangisini bitirirsem DGS ile mühendisliğe geçebilirim ? Lütfen bildiklerimizi paylaşalım. sizin için önemsiz olan konular bir başka arkadaşımız için çok önemli olabilir....
Son Düzenleme: 3 hafta 4 gün önce Düzenleyen:vatan0707

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 hafta 4 gün önce #16947 Yazan: vatan0707
vatan0707 tarafından Tekniker nasıl mühendislik okur. konusunda yanıtlandı

vatan0707 Yazan:: Merhaba arkadaşlar ,
Tekniker olarak görev yapmaktayım. bu yıl maliye bölümünden mezun oldum. 2, üniversiteye sınavsız geçiş yaparak gelecekte mühendislik okumak istiyorum.
Tarım
Web tasarımı ve kodlama
coğrafi bilgi sistemleri
yönetim bilişim sistemleri
Bölümlerinden hangisini bitirirsem DGS ile mühendisliğe geçebilirim ? Lütfen bildiklerimizi paylaşalım. sizin için önemsiz olan konular bir başka arkadaşımız için çok önemli olabilir....

Arkadaşlar 112 kişi görüyor bir kişi cevaplama (yorum) yapmıyor el insaf yani...

Çok
3 hafta 3 gün önce #16948 Yazan: keremcem
keremcem tarafından Tekniker nasıl mühendislik okur. konusunda yanıtlandı
Web Tasarımı ve kodlama bölümünden bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği bölümüne dikey geçiş yapabilirsin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vatan0707

Çok
3 hafta 3 gün önce #16949 Yazan: vatan0707

keremcem Yazan:: Web Tasarımı ve kodlama bölümünden bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği bölümüne dikey geçiş yapabilirsin.

Paylaşımın için teşekkür ederim ancak esas öğrenmek istediğim bu bölümlerden hangisini bitirmek memur için kolay olur. Malum Mühendislikte okula devam şartı var. ? Nasıl bir yol izlemeliyim.

Çok
3 hafta 2 gün önce #16950 Yazan: scandisk
scandisk tarafından Tekniker nasıl mühendislik okur. konusunda yanıtlandı
Çalıştığın şehirde fakültesi olan mühendislik seçmelisin, en önemli konu bu. Birde ikinci öğretim olursa daha iyi olur çünkü diğer durumda sürekli iş yerinden izin almakta sıkıntı çekeceksin muhtemelen.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vatan0707

Çok
3 hafta 1 gün önce - 3 hafta 1 gün önce #16952 Yazan: vatan0707

scandisk Yazan:: Çalıştığın şehirde fakültesi olan mühendislik seçmelisin, en önemli konu bu. Birde ikinci öğretim olursa daha iyi olur çünkü diğer durumda sürekli iş yerinden izin almakta sıkıntı çekeceksin muhtemelen.

Müh fak. istanbulda çok. Ama Mühendislik tamamlama derslerine baktığımda TARIM dan tamamlamak daha kolay gibi
su ürünleri müh.
tarım mak. müh.
gıda müh.
biyo sistem müh.
gibi 4 tane seçenek var. derslerde daha kolay gibi.

Web tasarımı ve kodlama'dan tamamlama da seçenek az.
Bilgisayar müh.
Yazılım müh.
Çok Kararsızım acaba okula devam edenler veya tecrübe sahibi arkadaşlar ne der.
Son Düzenleme: 3 hafta 1 gün önce Düzenleyen:vatan0707

Sayfa oluşturma süresi: 0.675 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.