logo yeni

2 Yıllık İnşaat Tek.(THS) 4 yıllık Kamu Yönetimi bitirirse derece Kademe alır mı

Çok
5 ay 2 hafta önce #16804 Yazan: Müjdat
Öncelikle iyi çalışmalar...
Ben Belediyede memurum. Sözleşmeli personel iken 2013 ün 8. ayında sözleşmeli personelin memuriyete geçmesiyle memur oldum. 2 yıllık inşaat teknikeriyim. Memuriyete başlama derece kademem 10/2 si tekniker olduğumuzdan 9/2 sine çevirildi. Daha önce yapı denetim firmasında çalışmıştım özelde (teknik bölüm olduğu için) derece kademe iyileştirilmesi yapıldı. Neyse uzatmayım şuan 5/1 deyim ve 4 Yıl Kamu Yönetimi bölümünü 28.05.2018 tarihinde bitirdim. Bu bitirdiğim 4 yıllık okul için yazılı bir şekilde derece kadememin düzeltilmesini istedim. Konuyla ilgilenen bu işlere bakan personel sen Teknik sınıftasın bitirdiğin 4 yıllık okul teknik değil bu sebeple derece kademe ek gösterge vs. alamazsın dendi. Bunu yazılı bir şekilde bildirmelerini istedim. Daha dönüş yapmadılar. Böyle bir şey var mı? 4 yıl bitirmem bölümümle alakalı olsun olmasın derece kademe mi düzeltmez mi? Halâ yazılı dönüş yapmadılar. derece kademe düzeltmesine tabi miyim, değil miyim?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 ay 2 hafta önce #16806 Yazan: vatan0707
merhaba 4 yıllık okul bitirdiğiniz için teknik olmadığı için iki kademe ver meleri gerekir.

Çok
5 ay 2 hafta önce #16807 Yazan: nilüfer
Teknik hizmetler sınıfında olmamanız nedeniyle ilave kademe ilerlemesi almamanız gerekir.
Konuya ilişkin ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bir yazının adresini aşağıya yazıyorum.
https://memurunyeri.com/memur/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/9413-onlisans-mezunu-memur-lisans-mezunu-olursa-neler-degisir.html

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
5 ay 1 hafta önce #16808 Yazan: Müjdat
varmıdır kanunu maddesi. neye göre vermesi gerekir.

Çok
5 ay 1 hafta önce #16814 Yazan: osman1
Nilüfer hanımın verdiği bilgiye göre, kademe ilerlemesi alamıyorsunuz.

Sayfa oluşturma süresi: 0.738 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.