logo yeni

calisanlar2 copy

PROGRAMCI VE ÇÖZÜMLEYİCİ UNVANLARININ KANUN ÇALIŞMASI

Çok
5 yıl 10 ay önce #4107 Yazan: keremcem
Ben söyleyim açık aldığım duyumlara göre programcı ve çözümleyicilerle ilgili kanuni düzenleme yapmak istemedikleri sorunu toplu sözleşme ile çözmeyi düşünmüşler . O yüzdende torba kanuna vs. eklenmesine sıcak bakmıyorlarmış.
Anlaşılan Haklarınızı kalıcı olarak almak için bayağı bastırmanız gerekli.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 10 ay önce #4110 Yazan: skanik
Değerli arkadaşlar.Bugün yaptığımız görüşmelerde TOPLU SÖZLEŞME sonucu kanuni çalışmalarımzla alakalı BÜRO-MEMUR-SEN Başkanı Sayın Yusuf YAZGAN beyi ziyaret ettik.bugün saat 14:00 yapılacak kamu idare kurulu toplantısına çalışmalarımız sunulacak ve TORBA KANUN a eklenmesi hususunda desteklerinin tam olduğunu söylediler.Fazla ayrıntılara girmiyorum.Çünkü PARAZİTler çok fazla ,Arkadaşlar hiçbir ayırım yapmıyorak 1692 kişi için uğraş veriyoruz.Yapılan çalışmaları burada ayrıntılı olarak paylaşmıyorum. Ama emin olabilirsiniz çok güzel bir gurubumuz oluştu.Zamanımın bir çok kısmını TBMM bakanlıklar dernekler ve sendikalarda geçiyor.Birlik olunduğu zaman hiçbir problem olmaz.Ama bazı parazitler gurubumuzu bölmeye küçültmeye çalışıyor lütfen onlara cevap vermeyiniz ve yorumlamayınız.Bilgilerinize

Çok
5 yıl 10 ay önce #4114 Yazan: skanik
Değerli arkadaşlar.Bugün yaptığımız görüşmelerde TOPLU SÖZLEŞME sonucu kanuni çalışmalarımzla alakalı BÜRO-MEMUR-SEN Başkanı Sayın Yusuf YAZGAN beyi ziyaret ettik.bugün saat 14:00 yapılacak kamu idare kurulu toplantısına çalışmalarımız sunulacak ve TORBA KANUN a eklenmesi hususunda desteklerinin tam olduğunu söylediler.Fazla ayrıntılara girmiyorum.Çünkü PARAZİTler çok fazla ,Arkadaşlar hiçbir ayırım yapmıyorak 1692 kişi için uğraş veriyoruz.Yapılan çalışmaları burada ayrıntılı olarak paylaşmıyorum. Ama emin olabilirsiniz çok güzel bir gurubumuz oluştu.Zamanımın bir çok kısmını TBMM bakanlıklar dernekler ve sendikalarda geçiyor.Birlik olunduğu zaman hiçbir problem olmaz.Ama bazı parazitler gurubumuzu bölmeye küçültmeye çalışıyor lütfen onlara cevap vermeyiniz ve yorumlamayınız.Bilgilerinize
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hakancan, GÖZDE

Çok
5 yıl 10 ay önce #4119 Yazan: skanik
Arkadaşlar

1.http://www.facebook.com/groups/kamubilisim (facobook gurubumuz)

2.http://forum.memurlar.net/konu/1374095 (memurlar.net gurubumuz)

3.http://memurunyeri.com/forum/teknik-hizmetler (memuryeri gurubumuz)

Hepsi aynı yere hizmet veriyor.Önemli olan her yerde sesizimizi duyurmak ve herkesin haberdar olmasını sağlamakdır.Bilgilerinize

Not : bugün kamu danışma kurulunda görüşülüyor.İçerikleri detayları yazmıyorum.

Çok
5 yıl 10 ay önce #4223 Yazan: expert
değerli arkadaşlar bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.4 yıllık İdari okul mezunu olup,kamuda 24 yıldır programcı-sistem yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Yıllardır %68 özel hizmet tazminatı ve 2200 ek gösterge ile oyalandık. Aynı süre ile 4 yıl teknik bölüm mezunu 8.dereceden ve ek gösterge alarak göreve başlamakta.Bilindiği üzere 4 yıllık idari okul mezunu 9'un 1 derecesinden göreve başlamaktadır.1 derece 3 yıl hizmet demek.Bunlar bilinen gerçekler.Bu durumda bariz şekilde ayrımcılık yapılmakta halende bu durum devam etmektedir.Bu durumda Programcı ve Çözümleyici Kadro Unvanlarının Bilişim Uzmanlığı şekline dönüştürülmesi halinde tüm mağduriyetlerin ortadan kalkacağını ve bu konuda Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şube Başkanlığı ile ilgili sendika yetkililerinin ortak çalışma yapması gerektiğini düşünüyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ftaymaz, GÖZDE

Çok
5 yıl 10 ay önce #4225 Yazan: GÖZDE
ŞU ANKİ GELİŞMELER NASIL
ACABA .TEŞEKKÜRLER

Sayfa oluşturma süresi: 0.742 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.