logo yeni

AÖF FOTOGRAFCILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜ

Daha
2 ay 4 hafta önce #15819 yazan CECEMER
CECEMER konu oluşturdu: AÖF FOTOGRAFCILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜ
SEVGİLİ ARKADAŞIM VATAN0707 AÖF FOTOGRAFCILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜNÜ BU SENE BİTİRDİM DİPLOMAMI YENİ ALDIM.KAMUDA ELEKTRİK TEKNİSYENİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM FORUMDA SİZİN TEKNİKERLİK HAKLARINDAN FAYDALANDIĞINI OKUDUM KURUMUNUZA BAŞVURU YAPARKEN .HANDİ YOLLARI İZLEDİN BANA YARDIMCI OLURSAN MEMUN OLURUM TELEFON NUMARAM 05333201662 E-POSTA ADRESİM cemalsevind,This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. teşekkür ederim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 4 hafta önce #15822 yazan vatan0707
vatan0707 konu cevapladı: AÖF FOTOGRAFCILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜ
selam değerli cecemer,
öncelikle hayırlı olsun. kuruma başvuru yaparken diplomanın aslını götür. yoksa aöf den diploma yerine geçen belge almalısın.Sonra sade olarak durumunu anlatan bir dilekçe ile ( fotoğrafçılık ve kameramanlık programını bitirdiğin tarihten itibaren özlük haklarından yararlanmak istediğini belirterek) başvurunuzu yapın. zaten kanunda dilekçeyi kuruma ibraz ettikten sonraki ayın başından itibaren ödeme yapılacaği belirtilmektedir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: CECEMER

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.418 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.