logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı kadrosu

Çok
3 yıl 3 ay önce - 3 yıl 3 ay önce #14991 Yazan: metinc
metinc tarafından Programcı kadrosu konusunda yanıtlandı

ozylive Yazan:: Burada kafa karıştıran sorun aslında yetkililerin dar kapsamlı açıklamaları oluyor malesef. Bilgisayar Programcılığı diye bir ders mevcut değil.Örneğin programlama dillerinden c,c+,Visual Basic vb programları ayrı ayrı ders olarak aldım.Şimdi tercih yapar düşük ihtimal de olsa atanırsam ve yeterli koşulları sağlamıyorum diye elerlerse puanım da yanacakmış bu konuda ciddi uyarılar var. Ne yapacağımı bilemez haldeyim.

Bu konuda en doğru cevabı DPB verir. Oradan net bir cevap almaya çalış. Ayrıca benzer bir konuda 2015 yılına ait bir DPB görüşüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.
http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/devlet-personel-baskanligi-gorusleri/kpss-sinav-ve-nitelikler/14936-matematik-muhendisligi-bolumu-mezunu-kisinin-programci-kadrosunu-tercih-etmesi.html
Son Düzenleme: 3 yıl 3 ay önce Düzenleyen:metinc

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 3 ay önce #15001 Yazan: ozylive
ozylive tarafından Programcı kadrosu konusunda yanıtlandı
Araştırmalarım ve attığınızdan yola çıkarak bana uyabilen 7 kişilik bir kontenjan vardı başvurdum. her ne kadar gelmesi çok zor olsada umut fakirin ekmeği :)
Cevapların her biri için teşekkürler.

Çok
2 gün 11 saat önce #18092 Yazan: muzaffer1962
İSTANBUL DEFTERDARLIĞI NA BAĞLI BİR BİRİMDE GÖREV YAPAN BİR ARKADAŞIMIZ VAR.ARKADAŞIM A.Ü.İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ (4 YILLIK LİSANS) MEZUNU. KADROSU VHKİ İKEN 2000 YILINDA GÖREVDE YÜKSELME SINAVI İLE BİLGİSAYAR İŞLETMENİ KADROSUNU KAZANDI.KADROSU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ(SÜPERVİZÖR) .AYRICA TAM 2 ADET SERTİFİKASI VAR.1.SERTİFİKASI İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİBER GÜVENLİK VE SOME EĞİTİM PROGRAMI MEZUNU.YANİ SERTİFİKASI REKTÖRLÜK ONAYLI SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI.2.SERTİFİKASI İSTANBUL BAKIRKÖY GÖZEN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI MEZUNU.MEB ONAYLI PROGRAMCILIK SERTİFİKASI.İSTANBUL DEFTERDARLIĞI PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ BU ARKADAŞIMIZA NE SİBER GÜVENLİK UZMANLIĞI KADROSUNU VERİYOR NE BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KADROSUNU VERİYOR NE DE KADROSU OLAN BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİNDE ÇALIŞTIRIYOR.NE İŞ YAPTIRIYOR BİLİYORMUSUNUZ ? HAVA LİMANINDA YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI PULU SATIŞI....BİLGİSAYAR İŞLETMENİ KADROSUNUN GÖREVİ PUL SATIŞIYMIŞ.....2 ADET SERTİFİKAYI DİKKATE ALMAMA SUÇUNU İŞLEYEN İSTANBUL DEFTERDARLIĞI HAKKINDA, ÇAĞLAYAN MEMUR SUÇLARI ARAŞTIRMA BÜROSUNU GÖREVE DAVET EDİYORUZ...

Sayfa oluşturma süresi: 0.156 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.