logo yeni

Hangi aöf bölümünü okumak memura avantj sağlar

Daha
1 yıl 1 ay önce #14692 yazan vatan0707
vatan0707 konu oluşturdu: Hangi aöf bölümünü okumak memura avantj sağlar
Merhabalar Teknisyen olarak görev yapmaktayım. Ön lisans Kam ve fototoğraf bölümü mezunuyum. Kamu yönetimi istiyordum ama DGS ile aöf maliye bölümüne yerleştirildim. Kayıt konsunda kararsızım sizce hangi bölüm okursam ileride daha faydalı olur

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 ay önce #14693 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: Hangi aöf bölümünü okumak memura avantj sağlar
Teknisyen olduğnuz için, teknik bir unvan kazandıran eğitim görmeniz daha yararlı olur diğer bölümlere göre. Ama ben ilerde GİH'de bir görev alırım yükselirim diyıorsanız Maliye bölümü de uygun.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vatan0707

Daha
1 yıl 1 ay önce #14695 yazan vatan0707
vatan0707 konu cevapladı: Hangi aöf bölümünü okumak memura avantj sağlar

kuzey yazan: Teknisyen olduğnuz için, teknik bir unvan kazandıran eğitim görmeniz daha yararlı olur diğer bölümlere göre. Ama ben ilerde GİH'de bir görev alırım yükselirim diyıorsanız Maliye bölümü de uygun.

Açık öğretim lisans olarak teknk bölüm yok dediler. en azından 4 yıllık diplomamız olsun diyorum. Ama kariyerim açısından maliye mı kamu yönetimi mi yoksa başka bir bölüm mü olmalı ?

Daha
1 yıl 1 ay önce #14696 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: Hangi aöf bölümünü okumak memura avantj sağlar
Maliye ve Kamu Yönetimi bölümleri arasında bir fark olacağını sanmıyorum memuriyet yaşamınızda.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vatan0707

Sayfa oluşturma zamanı: 0.642 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.