logo yeni

calisanlar2 copy

Prog.-Çöz. Olarak Çalışan Teknik Bölüm Mezunları

Çok
7 yıl 4 ay önce #72 Yazan: alpi1905
Merhaba arkadaşlar,
Bazı forumlarda TH sınıfına geçilme sürecinde teknik bölüm mezunları kullanılıp (mühendis,istatistik,fizik,kimya,teknik bölüm mezunu öğretmen vb..) Th sınıfına geçildikten sonra ellerindeki üst öğrenimden yararlanmamaları için çalışmalar başlatılmıştır. Bunun üzerine teknik bölüm mezunları olarak bu oluşuma alet olmamak adına kendi içimizde bir yapılanmaya gittik..Bu forumda da programcı/çözümleyici olarak çalışan teknik bölüm mezunları varsa bize ulaşmalarını rica ediyoruz.Şuan mevcut durumda 1600 kişilik programcı/çözümleyici kadrosunun yarısı teknik bölüm mezunu..Yani iyi bir sayıya sahibiz ve birlik olduğumuzda hiç kimse arkamızdan iş çeviremeyecektir..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #517 Yazan: turanaga
TH olunca, eğitimden kaynaklı haklar elden nasıl alınacak ki?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #822 Yazan: alpi1905
Elden derken ne demek istediğinizi anlamadım ama maaşın hesaplanırken eğitiminden dolayı üst öğrenimden yararlanacaksın TH sınıfına geçtiğin zaman..Mühendislik mezunu isen mühendis özel hizmet tazminatı istatistik mezunuysan istatistik özel hizmet tazminatı fizikci,kimyacı,teknik öğretmen vb.. mezunu isen bunların özel hizmet tazminatlarından yararlanacaksın..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #841 Yazan: turanaga
Yani hak olan bir şeyi arkadan iş çevirerek elden alamazlar. TH olunca yan ödeme kararnamesi, DMK tebliği ve verilmiş çeşitli mahkeme kararlarına göre, kariyere göre belirlenmiş haklardan yararlanmak gerekecektir. Birisi çıkıp da bunu size vermeyeceğiz derse bu hukuksuz bir tavır olur.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.139 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.