logo yeni

calisanlar2 copy

programcı, bilgisayar mühendisliğini bitirirse ?

Çok
1 ay 6 gün önce #18052 Yazan: rdxas
rdxas tarafından programcı, bilgisayar mühendisliğini bitirirse ? konusunda yanıtlandı
papatya hanım merhabalar,Bir konuda çok acil yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.Bir üniversitede 4B sözleşmeli programcı kadrosunda çalışmaktayım.4 yıllık mühendislik mezunu olarak 5 sene önce sözleşme imzaladım. Bu maddeye göre kurumumdan mühendis maaşı talep etmek istiyorum.5 yıldır kurumdan net bir bilgi alamadığım için programcı maaşı üzerinden değerlendirilerek maaş almaktayım.Burada geçen konu 4B personeli de kapsar mı ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 6 gün önce - 1 ay 6 gün önce #18053 Yazan: papatya
Sayın RDXAS,

Söz edilen husus Devlet memurları için söz konusu olup, sözleşmeli personele ilişkin değildir.
Yeniden 4/B personel olarak istihdam edilme yoluyla unvan değiştirerek Mühendis pozisyonuna atanmadan Mühendis mali haklarından yararlanmanız mümkün olamayacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 1 ay 6 gün önce Düzenleyen:papatya
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: rdxas

Çok
1 ay 6 gün önce #18054 Yazan: rdxas
rdxas tarafından programcı, bilgisayar mühendisliğini bitirirse ? konusunda yanıtlandı
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bu durumu sözleşmede yer alan bir üst öğrenimin bitirilmesi halinde yeni sözleşme imzalanır ibaresine istinaden sorma ihtiyacı duydum. Yani tekniker kadrosunda olan bir kişi mühendislik bitirince kendisi ile yeniden sözleşme yapılıyor. Ancak programcı kadrosunda mühendis olarak çalışırken buna benzer bir durum oluşması mümkün değil anladığım kadarıyla.

Sayfa oluşturma süresi: 0.169 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.