logo yeni

Kadro ve Derece intibakı hk.

Çok
4 yıl 1 ay önce #10496 Yazan: papatya
papatya tarafından Kadro ve Derece intibakı hk. konusunda yanıtlandı

serkan7 Yazan:: selamlar ben belediyede sözleşmeli mühendis personeli iken kadroya geçtim derece kademe intibakında problem yaşamaktayım insan kaynakları müdürlüğüyle yardımcı olursanız sevinirim.

1- 15.10.2011 tarihinde belediyede sözleşmeli mühendis olarak başladım.
2- 06.08.2013 tarihinde kadrolu olarak göreve başladım.
3- 301 gün sigortalı olarak belediye dışında görevim bulunmakta

bu tarihlere göre derece kadememin ne olması gerekli ve terfi tarihim bugün (12.02.2015) tarihi itibariyle ne olması gerekmetedir.
Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.

Sayın SERKAN7,
Mühendis unvanıyla memuriyete giriş 8/1’den olmaktadır. Bu derece/kademeye; memuriyette geçirdiğiniz sürenin tamamı, kadroya geçirilmenize esas teşkil eden sözleşmeli hizmet sürenizin tamamı; özel sektörde geçen ve teknik hizmetler sınıfı kapsamında değerlendirilebilecek hizmetlerin ¾’ü her yıl bir kademe ilerlemesi ve her 3 yıl bir derece yükselmesi yapılarak eklenecektir.
Özel sektör hizmetinizin teknik hizmetler kapsamında geçtiğini varsayarak hesaplama yapacak olursak, 12.02.2015 tarihi itibariyle;
-1 yıl 4 ay 6 gün memuriyet hizmetiniz
-1 yıl 9 ay 21 gün sözleşmeli hizmetiniz
-0 yıl 7 ay 15 gün özel sektör hizmetiniz
Üzerinden kademe/derece hesaplaması yapılacak ve toplam süre: 3 yıl 9 ay 10 gün olacaktır.
Bu durumda, kademe derecenizin bugün itibariyle 7/1 ve 2/5/2015 tarihi itibariyle de 7/2 olması gerekecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 1 ay önce #10500 Yazan: isletmeci
isletmeci tarafından Kadro ve Derece intibakı hk. konusunda yanıtlandı
1 yıl 9 ay 21 gün sözleşmeli
1 yıl 6 ay 6 gün kadrolu süreniz
0 yıl 7 ay 16 gün sigortalı
3 yıl 11 ay 13 gün hizmet ile şuan 7/1 olmalısınız. 11 ay 13 gün kıdemli olarak, Mart maaşında 7/2 terfiniz yapılması gerekir diye düşünüyorum.

Kitap en ketum bir mürşittir.Öğretir,fakat öğrettiğini söylemez.

Çok
4 yıl 1 ay önce #10519 Yazan: serkan7
serkan7 tarafından Kadro ve Derece intibakı hk. konusunda yanıtlandı
çok teşekkür ederim yardımlarınız için bir sorum daha olacak ben şuan imar müdürlüğüne vekaleten bakıyorum ve hesaplamış olduğunuz derece-kademeye göre vekalet ücreti ne kadar almam gerekir. Tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için.

Çok
4 yıl 1 ay önce #10520 Yazan: papatya

serkan7 Yazan:: çok teşekkür ederim yardımlarınız için bir sorum daha olacak ben şuan imar müdürlüğüne vekaleten bakıyorum ve hesaplamış olduğunuz derece-kademeye göre vekalet ücreti ne kadar almam gerekir. Tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için.

Sayın SERKAN77,

Vekaleten atamalarda ücret ödemesi bazı şartların varlığı halinde mümkün olabilmektedir (örneğin, vekalet ettiğini sözyledğiniz kadroya asaleten atanma koşullarını taşımak gibi). Bu nedenle, konuya ilişkin olarak memurunyeri.com'da yer alan bir yazıya bakmanız ayrıntılı bilgi almak için faydalı olur diye düşünüyorum. Konu hakkında sonradan ilave bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda, sorularınızı cevaplandırmaya çalışırım. YAZI

Çok
4 yıl 1 ay önce #10529 Yazan: serkan7
serkan7 tarafından Kadro ve Derece intibakı hk. konusunda yanıtlandı
yazıyı daha öncede okumuştum gerekli şartları sağlıyorum ve şuan 2014 nisan ayından itibaren vekalet görevini yürütmekteyim fakat ne kadar ödeneceğini bilmemekteyim ve maaş bordromda gözükmediğinden ne kadar almam gerektiğini öğrenmek istiyorum tekrar teşekkür ederim.

Çok
4 yıl 1 ay önce #10539 Yazan: papatya

serkan7 Yazan:: yazıyı daha öncede okumuştum gerekli şartları sağlıyorum ve şuan 2014 nisan ayından itibaren vekalet görevini yürütmekteyim fakat ne kadar ödeneceğini bilmemekteyim ve maaş bordromda gözükmediğinden ne kadar almam gerektiğini öğrenmek istiyorum tekrar teşekkür ederim.

Sayın SERKAN7,

Konuya ilişkin sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek için, vekalet ettiğiniz kadronun unvan, derece ile bulunduğunuz görevin unvan ve derecesi gibi bilgilere de ihtiyaç bulunmaktadır.

Sayfa oluşturma süresi: 0.816 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.