logo yeni

calisanlar2 copy

Ünvan değişikliği

Çok
5 yıl 4 ay önce - 5 yıl 4 ay önce #10125 Yazan: hsyn
hsyn tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
müdür beyin keyfine mi kaldı yani
Son Düzenleme: 5 yıl 4 ay önce Düzenleyen:hsyn

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #10126 Yazan: papatya
papatya tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı

hsyn Yazan:: müdür beyin keyfine mi kaldı yani beni sınava alıp almaması


Sayın HSYN,

Kurumunuzun görevde yükselme yönetmeliği hükümlerine uygun olarak yapılacak unvan değişikliği sınav duyurusunda konuya ilişkin bilgiler mutlaka yer alacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hsyn

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #10138 Yazan: emircan alim
emircan alim tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Bu işler kimsenin keyfine kalmaz. Sıkıntı yaşıyorsan yargıya başvurmalısın
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hsyn

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 6 ay önce - 4 yıl 6 ay önce #12301 Yazan: Adige
Adige tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavında başarılı olup ay içerisinde ataması yapılan memur, yeni unvanın maaşını almaya ne zamandan itibaren başlar? Atamanın imzalandığı tarihten itibaren mi, ilk maaşta mı?

V.H.K.İ. olarak çalışırken ayın yirmisi itibariyle tekniker olarak atandım. Maaş için fark mı yapılacak, yoksa ilk maaştan itibaren mi yeni maaşımı alacağım. Dayanakları ile açıklarsanız sevinirim.

Not: http://memurunyeri.com/memur/goruslerimiz/6424-memurlar-yeni-gorevlerine-iliskin-ayliklara-ne-zaman-hak-kazanir.html adresindeki konuyu okudum ama son maddenin dayanağını bulamadım.
Son Düzenleme: 4 yıl 6 ay önce Düzenleyen:Adige

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 6 ay önce #12303 Yazan: nazli
nazli tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Görevinizin niteliği değişeceği için fark maaşı yapılması gerekecektir.
657 sayılı Kanunun 43, 147, 167 nci maddeleri, zam ve tazminatlara ilişkin kararnamenin 14. maddesi ve yargı kararlarına göre tekniker maaşı farkı almanız gerekir. Ayın 16 sında genel müdür olarak atanacak memura nasıl ki 29 gün için memur maaşı verilmeyecekse, size de vhki maaşı verilmeyecektir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 6 ay önce #12305 Yazan: Adige
Adige tarafından Ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Sayin nazli;

Bahsettiğiniz maddelerde aybaşından itibaren ödenir diyor. Atladığımız bir şey mi var?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.171 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.