logo yeni

× Memurunyeri foruma hoş geldiniz!

Bize ve üyelerimize kim olduğunuzu anlatın, nelerden hoşlanırsınız ve bu siteye neden üye oldunuz.
Tüm yeni üyelerimize hoş geldiniz diyoruz ve sizi burada daha çok görmek istiyoruz!

Hakkım varmı

Daha
9 ay 3 hafta önce #15186 yazan Arzu58
Arzu58 konu oluşturdu: Hakkım varmı
Mrb ben elektrik teknikeri olarak belediyede 6 yıllık memurum 10 gün önce vekaleten özel kalem müdürlüğüne atandım muhasebe müdürlüğü ücretimde artış olmayacağını bildirdi farklı bir belediye muhasebesine sordum alınması gerektiğini söyledi size danışmak istedim teşekürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 3 hafta önce #15187 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Hakkım varmı
Vekaleten atama usulüne uygun yapılmış ise, vekalet edilen görev ile asıl göreve ilişkin zam+tazminat farkı ile ek ödeme farkının, ayrıca 3 aydan fazla devam eden vekalet durumunda vekalet aylığı ödenmesi gerekecektir.

Daha
9 ay 3 hafta önce #15189 yazan Arzu58
Arzu58 konu cevapladı: teşekür edeim nazlı
Bu durumda nevyapam gerekiyor

Daha
9 ay 3 hafta önce #15190 yazan nazli
nazli konu cevapladı: teşekür edeim nazlı
Vekaleten atamayı asil atamayı yapacak makam yapmış ise ve atama onayında vekaleten atamanın 657 sayılı Kanunun ilgili maddesine göre yapıldığı belirtiliyorsa, vekalet görevi nedeniyle ödemelerden yararlandırılmanız gerekir.
Ödeme yapılmaz ise, kurumunuza yazılı olarak başvuruda bulunarak, konu hakkına tereddüt varsa durumun Devlet Personel Başkanlığına sorulmasını isteyebilirsiniz.

Daha
9 ay 2 hafta önce #15203 yazan Arzu58
Arzu58 konu cevapladı: Selam
Bugün muhasebe müdürüm bana mahali idareyle görüştüğünü ve özel kalem müdürünün kesinlikle vekalet ücreti olmadığını iltti bende personel daire başkanlığını aradım bizimle bir ilgisi olmadağını söyledi lütfen bi çözüm yolu gösterin teşekür ederim

Daha
9 ay 2 hafta önce #15207 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Selam
Kurumunuza yazılı olarak başvuruda bulunun ve vekaletten kaynaklı ödeme yapılmasını talep edinin, ayrıca ödeme yapma konusunda kurumunuzda bir tereddüt varsa durumu Devlet Personel Başkanlığına sormalarını talep edin. İsterseniz dava da açabilirsiniz.

Daha
9 ay 2 hafta önce #15213 yazan Arzu58
Arzu58 konu cevapladı: İlettim
Bana cevaben mahalli idarenin yazısını gösteriyorlar vekaleten olduğu için olmuyor diye

Daha
9 ay 2 hafta önce #15215 yazan nazli
nazli konu cevapladı: İlettim
Söz ettiğiniz yazıda ne yazdığını bilmiyorum. yazı elinizde varsa ve bir örneğini ya da ilgili bölümlerini buraya yazabilirseniz, cevap vermek daha kolay olabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.644 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.