logo yeni

calisanlar2 copy

4 B den 4b ye geçişde istifa süreci

Çok
4 hafta 1 gün önce - 4 hafta 1 gün önce #18070 Yazan: Büromemuru01
Merhabalar, şuan içişleri bakanlığında 4bli sözleşmeli büro personeli olarak çalışıyorum, Sağlık bakanlığının 2020/4 alımıyla yerleştm.İstifayı zimmete düştükten sonra yapacağım.Ancak sözleşmeli personel yönetmeliğinde" bir ay önceden haber vermek "şartından bahsedilmiş.Bu konuda bilgi almak istiyorum, bir ay önceden haner vermem gerekirmi?İstifa edip bir ay dahamı çalışmam lazım?

Yada şöyle sorayım : "Personel; kendi isteği ile bir ay önceden haber vermek koşuluyla veya
Ek 1 inci maddenin
dördüncü fıkrasının (b) ve (c) bendi uyarınca sözleşmeyi tek taraflı feshedebilir."

Bu cümlede ben ; ""veya ""dan sonra başlayan Ek1 inci maddenin (b) bendine istinaden sözleşmeyi feshedeceğim için 1 ay önceden haber vermeme gerek yok demi?
Burda bahsettiği 1 ay meselesi sebepsiz sözleşmesini feshedenler için değilmi?stresden algılarım kapandı lütfen yardmcı olur musunuz? ???
Son Düzenleme: 4 hafta 1 gün önce Düzenleyen:Büromemuru01 Neden: Ekleme

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 hafta 8 saat önce - 4 hafta 8 saat önce #18071 Yazan: metinc
metinc tarafından 4 B den 4b ye geçişde istifa süreci konusunda yanıtlandı
Evet sizinki unvan değişikliği kapsamında bir istifa olacaktır.
Son Düzenleme: 4 hafta 8 saat önce Düzenleyen:metinc
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Büromemuru01

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.134 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.