logo yeni

calisanlar2 copy

Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar

Çok
5 yıl 9 ay önce #839 Yazan: murtaza
murtaza tarafından Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar konusunda yanıtlandı
Delile belgeye ne gerek var. Tebliğ ortada ve açık değil mi. nasıl bir delil istiyorsun ki?. Dilekçeyle yanlış yaptıklarını söylerseniz ve düzeltmezlerse dava açın. bu kadar açık hukuksuzluğa başka delil aramakla uğraşmayın.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #845 Yazan: NEDVED
NEDVED tarafından Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar konusunda yanıtlandı
ilk önce çalıştığınız kuruma bilgi edineme başvurusu yapmalısınız.Demelisiniz ki biz işe alınırken şu şu şartalarda alınmışken ve başka kurumlarda emsllerimiz-bizimle aynı olanlar gih sınıfına tanırken neden biz yardımcı hizmetler sınıfına atandık? Ayrıyette Devlet personel başkanlığına da sizinle aynı durumda olanları başka kurumlarda kadroya geçirilirken hangi sınıftan adandıklarına dair yine bilgi edinme talebinde-başvurusunda bulununuz.
çalıştığınız kurumadan gelen cevab olumsuz sa 60 gün içinde idare makemesine götürmelisiniz.

daha fazla bilgi için bana özelden cep tlf numaranızı gönderiniz. selamlar..

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Çok
5 yıl 9 ay önce #848 Yazan: iceberg
iceberg tarafından Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar konusunda yanıtlandı
dostum sabah başka bir ünvyi aradım aynı bizim gibi destek personeli şoförleri gih sınıfında şoför kadrosuna atamışlar, bizim ünv de mevzuata aykırı diyor, adalet bakanlığı da aynısını yapmış gih sınıfına atamış şoförleri, yarın bir daha konuşacaz bakalım ne olacak bilmiyorum

Çok
5 yıl 9 ay önce #849 Yazan: NEDVED
NEDVED tarafından Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar konusunda yanıtlandı
Dostum, bu iş konuşmakla hal olmaz. bu işin oluru ve ya olmayacağına dair yazılı belge alman şart. resmi kurumda işler böyle yürür. ve unutma zaman aleyhine işliyor. 60 günlük süreyi geçirmeyesin?

iceberg Yazan:: dostum sabah başka bir ünvyi aradım aynı bizim gibi destek personeli şoförleri gih sınıfında şoför kadrosuna atamışlar, bizim ünv de mevzuata aykırı diyor, adalet bakanlığı da aynısını yapmış gih sınıfına atamış şoförleri, yarın bir daha konuşacaz bakalım ne olacak bilmiyorum

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Çok
5 yıl 9 ay önce #867 Yazan: iceberg
iceberg tarafından Şoför unvanından hizmetli kadrosuna atadılar konusunda yanıtlandı
dostum bizim kurum mevzuata aykırı diyor nasıl ıspatlayacam bilmiyorum ki, şimdi netten araştırıyorum tüm kurumlar gih sınıfına atamış şoförleri, dpb ye mail attım daha cvp gelmedi onu bekliyorum,adalette çalışan arkadaşı aradım onlarda şoförleri gih sınıfına almış,yarın bi daha görüşecez bakalım ne diyecekler,elimizde açıkça beyan edilen bir belge yok ki adamlara göstereyim

Çok
5 yıl 9 ay önce #870 Yazan: NEDVED
dpb mail atarsan cevbını çok beklersin. dpb sayfasında bilgi edinme başvuru yeri var. t.c kimlik no ve e-mai adresini yazıyorsun ordan e-mai edresine bir şifre geliyor ordan giriş yapınca 15 gün içinde cevap geliyor ki cevabı elektronik istersen eğer.

Sayfa oluşturma süresi: 0.577 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.