logo yeni

ogretmenler gunu

Teknikere muhendis maasi

Daha
4 ay 3 hafta önce - 4 ay 3 hafta önce #15838 yazan Davraz
Davraz konu oluşturdu: Teknikere muhendis maasi
İyi günler. Ben sağlık bakanlığında onlisan mezunu olarak sağlık teknikeri unvani ile laboratuvar da 2009 yılı mart ayından bu yana calismaktayim. 2017 yılında ziraat fakültesinden mezun oldum. Unvanımin tekniker olmasi benim muhendis maaşı almama imkan verir mi? Tesekkurler..
Son Düzenleme: 4 ay 3 hafta önce yazan Davraz. Sebep: Otomatik kelime duzenleyici hatasi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 3 hafta önce #15839 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Teknikere muhendis maasi
Halen bulunduğunuz kadronun Sağlık Hizmetleri Sınıfında olması (sağlık teknikeri) nedeniyle, bitirmiş olduğunuz Mühendislikten dolayı mühendis zam ve tazminatlarından yararlanamazsınız. kadronuz teknik hizmetler sınıfında yer alsaydı o zaman mühendis kadrosuna atanmadan mühendisin zam ve tazminatlarını alabilirdiniz.

Daha
4 ay 2 hafta önce #15860 yazan tekniker_34_TH
tekniker_34_TH konu cevapladı: Teknikere muhendis maasi
T.H.S. ye geçmelisiniz. Birde ben size soru soracağım; ben de Tarım Teknikeriyim. Ziraat Mühendisliği okumak istiyorum, siz ne güzel bitirmişsiniz, hayırlı olsun. Bu tecrübenizden bizde faydalanabilir miyiz? Ziraat mühendisliği okumak, çalışırken okumak zor. Bana da bir yol yordam gösterirseniz çok makbule geçer. Saygılar.

Daha
4 ay 1 hafta önce #15867 yazan lejyoner
lejyoner konu cevapladı: Teknikere muhendis maasi
tekniker_34_TH ben de çalışıyorum ve Ziraat Mühendisliği okuyorum.Şu an 4.sınıfa geçtim. Öncelikle her şey iş yerine bağlı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında teknikerseniz orası pek sorun çıkarmıyor.Dersler açısından değerlendirirsek bayağı bi efor sarfetmen gerekiyor. Sınav zamanı 10 gün dişini sıkar ders çalışırsan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tekniker_34_TH

Daha
4 ay 1 hafta önce - 4 ay 1 hafta önce #15873 yazan tekniker_34_TH
tekniker_34_TH konu cevapladı: Teknikere muhendis maasi

lejyoner yazan: tekniker_34_TH ben de çalışıyorum ve Ziraat Mühendisliği okuyorum.Şu an 4.sınıfa geçtim. Öncelikle her şey iş yerine bağlı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında teknikerseniz orası pek sorun çıkarmıyor.Dersler açısından değerlendirirsek bayağı bi efor sarfetmen gerekiyor. Sınav zamanı 10 gün dişini sıkar ders çalışırsan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Ben İktisat Fakültesi ve Tarım Ön Lisans bölümü mezunuyum. Bu mezuniyetlerim ziraat mühendisliği bölümü okumamda ders muafiyeti açısından avantaj sağlar mı? Ben tarım ekonomisi bölümünü okumak istiyorum. Ekonomi bölümü okumuş olmamdan bu bölümün bana uygun olacağını düşünüyorum. Bitirmiş olduğum bölümlere yakın olması nedeniyle Tarım Ekonomisinden başka önerebileceğiniz bir bölüm var mı? Çok soru sordum galiba ama. Kusura bakmayın. Saygılar.
Son Düzenleme: 4 ay 1 hafta önce yazan tekniker_34_TH.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.569 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.