logo yeni

calisanlar2 copy

görevlendirme

Çok
5 yıl 1 ay önce #12731 Yazan: kemalcan
görevlendirme, kemalcan tarafından oluşturuldu
NİĞDE de att olarak 112 istasyonunda görev yapmaktayım ilimizde personel eksiği olduğu için sürekli başka bir ilçe istasyonuna geçiçi olarak 1 aylığına (yani o ayın mesaisini görevlendirildiğim yerde doldurmak üzere) görevlendiriliyoruz fakat görevlendirme olurumuz nöbet usulü yani nöbetim hangi tarihlerdeyse o günler için alınıyor (örn; ocak ayı 3-7-6-10-15-18-20-25 tarihlerinde personelin x istasyona görevlendirilmesi ) şeklinde buda yolluk ödemesinde maddi kayba sebeb oluyor ve bir çok ilde bu şekildeki görevlendirmelere tam ay olarak olur alındığını duydum yani idareye göre uygulama bunun yasal boyutu hakkında bilgisi olan varmı ve sizin ilinizdeki uygulama nedir bilgilendirirseniz sevinirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #12732 Yazan: nazli
nazli tarafından görevlendirme konusunda yanıtlandı
Memurların memuriyet mahalli dışında başka bir yerde geçici olarak görevlendirilmesi mümkün olup, bu görevlendirmelerde kendilerine harcırah kanununa göre gündelik ve yol ücreti ödenir.
Gün içerisinde başka bir ilçede görev yapmanız gerektiğinde ve 112 acil servis personeli olmanız nedeniyle yolculuğunuzu ambulansla yapmanız halinde yol masrafı ödenmeyecektir. Gönderildiğiniz ilçeye gidiş orada kalış ve dönüş süresinin öğle (saat 13.00) ve akşam (saat 19.00) yemeği zamanlarından birini geçmesi durumunda 1/3, ikisini geçmesi durumunda ise 2/3 oranında ve geceyi de orada geçirmeniz halinde tam gündelik almanız gerekecektir. Bu görevin nöbet olarak yapılmasında, nöbet ücretinizin ödenmesi bakımından bir sorun çıkmaması gerekiyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kemalcan

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #12747 Yazan: kemalcan
kemalcan tarafından görevlendirme konusunda yanıtlandı
cevabınız için teşekür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.148 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.