logo yeni

calisanlar2 copy

4b den 4b ye aynı unvanla geçiş hk

Çok
2 hafta 3 gün önce #17851 Yazan: Solak
4b den 4b ye aynı unvanla geçiş hk, Solak tarafından oluşturuldu
4b li büro personeli olarak İstanbulda görev yapmaktayım. Eş durumundan tayin istedim ve 1 yıllik hizmet süresini tamamlamadigim gerekçesiyle reddedildi. Eşim ise kastamonuda ikamet etmekte ve 6 yıldır özel bir şirkette ssklı olarak çalışmakta. Ben tekrardan başka bir kurumun 4b li alımına başvuru yaptım ve eşimin ikamet ettiği il e atandım. Ben eş durumu istisnasından yararlanarak yeni atandığım kuruma geçiş yapabilir miyim. Şunu da belirtmek istiyorum benim tayın talabimi reddeden Ankara Genel müdürlük değil, il müdürlugudur.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 2 gün önce #17852 Yazan: osman1
osman1 tarafından 4b den 4b ye aynı unvanla geçiş hk konusunda yanıtlandı
eş durumundan dolayı sözleşmenizi feshetmeniz durumunda, 1 yıl bekleme şartı aranmaksızın, yeniden sınavla 4/B sözleşmeli pozisyonda görev alabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Solak

Çok
1 hafta 19 saat önce #17862 Yazan: Solak
Solak tarafından 4b den 4b ye aynı unvanla geçiş hk konusunda yanıtlandı
Ben 4b li olarak farklı Bi kuruma atandım ama henüz istifamı vermedim. Olup olmayacağı konusunda atandığım kurum net bir şey söylemedi. İstifamı sonrada verebilirim değil mi, durum netlestikten sonra yani. Bir sorun olur mu?

Çok
1 hafta 10 saat önce #17863 Yazan: osman1
osman1 tarafından 4b den 4b ye aynı unvanla geçiş hk konusunda yanıtlandı
Yeni kuruma atamanız yapıldıktan sonra görev başlamanız gereken gün içerisinde hem başlayış hem de eski kurumunuzdan ayrılış yapmanız mümkün olabilir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.163 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.