logo yeni

calisanlar2 copy

Kademe İlerleme ve Pasaport işlemleri

Çok
7 ay 3 hafta önce #17446 Yazan: hakan
2010 yılında Engelli memur olarak atandım. Hizmet birleştirmesi ile 23 yıl 2 ay hizmetim var. Teknik Hizmetler Sınıfı Teknisyen Kadrosundayım. Farklı bir alanda Lisans mezunuyum. Son hali ile aylığa esas kadro derecem 3'ün 1'i. Yeşil Pasaport almak için başvurdum. Ancak Kadro kademesi 4 olduğu için yeşil pasaport alamayacağım söylendi. Ayrıca kadro derecemin bulunduğu seviyede bir boş kadronun bulunmaması halinde bu şekilde kalacağı söylendi. Yani emekli olsam da boş kadro bulunmadığı sürece bu şekilde kalacak. Yeşil Pasaport alamayacağım. Maaşa esas kadro derecesi çalıştığım sürece ilerleyebileceğim en düşük seviyeye kadar ilerliyor bunu biliyorum. Peki kadro derecesi nasıl ilerliyor. ve bunun başka yolu yok mu? Lütfen yardımcı olun.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 ay 3 hafta önce #17447 Yazan: osman1
osman1 tarafından Kademe İlerleme ve Pasaport işlemleri konusunda yanıtlandı
Bulunduğunuz derecede (4.derecede) 4 üncü kademeye hak kazanmış olmanız halinde, dolu kadro değişikliği yapılmak suretiyle kadronuzun derecesinin 3 olması mümkündür. Unvanınız değişmeyeceğinden, ve dolu kadro değişikliğiyle kadro derecenizin 3 yapılmasına engel bir husus bulunmadığından, kurumunuzun diğer kadrolara yönelik olarak da yapacağı dolu/boş kadro değişikliklerinde sizin kadro derecenizi de değiştireceğini düşünüyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.163 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.