logo yeni

calisanlar2 copy

MEMURLARIN İSTEĜİ İLE SINIF DEĜİȘTİRMESİ

Çok
8 ay 1 hafta önce #17253 Yazan: Çapar
Slm yardımcı sağlık hizmetleri sağlık memuru kadrosunda çalışmaktayım.Dmk 76 madde memurların kendi isteği ile alt dereceli kadrolara atabileceği sınıf değiştirebileceği yazmakta bende genel idari hizmetleri sınıfına geçmek istiyorum vhki olmak istiyorum bu konuda bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim birde idare bu isteği reddederse ne yapmalıyım

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
8 ay 1 hafta önce #17254 Yazan: kuzey
kuzey tarafından MEMURLARIN İSTEĜİ İLE SINIF DEĜİȘTİRMESİ konusunda yanıtlandı
İlgili kurumun mevzuatında ve genel mevzuatta atamaya engel olmasa bile, memurun unvan değiştirme talebinin kurum tarafından kabul edilmesi zorunluğu bulunmamaktadır.
Kurumun red sebebine bakarak, gerek görülmesi halinde idari yargıda dava açılması da mümkün olabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Çapar

Çok
8 ay 1 hafta önce - 8 ay 1 hafta önce #17260 Yazan: Çapar
Çapar tarafından MEMURLARIN İSTEĜİ İLE SINIF DEĜİȘTİRMESİ konusunda yanıtlandı
Birde kanunda eşit dereceden bahsetmiş mesela ben sağlık memuru toplum sağlığı benimle herşeyi aynı sağlık memuru çevre sağlığı var yıllarca çevre sağlığında çalıştım ben onun işini yapabiliyorum o benim işimi yapamıyor enjeksiyon vb. Şeyler acaba adamını bulsam kanuni bir engel varmı çevre sağlığına geçmeme arkadaşlar
Son Düzenleme: 8 ay 1 hafta önce Düzenleyen:Çapar Neden: Kelime eksik

Çok
8 ay 1 hafta önce #17261 Yazan: kuzey
Kurumunuzun mevzuatında söz ettiğiniz geçişin yapılmasına engel bir hüküm yoksa, kurumunuzun takdiri ve hizmet gerekleri çerçevesinde hizmet biriminiz değişebilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Çapar

Çok
8 ay 1 hafta önce - 8 ay 1 hafta önce #17263 Yazan: Çapar
Çapar tarafından MEMURLARIN İSTEĜİ İLE SINIF DEĜİȘTİRMESİ konusunda yanıtlandı
Slm sağlık bakanlığı kişisel veri bankasında il sağlığa yazdığım dilekçemde belirttiğim gibi başka ilçeye tayinim çıktığı ve yine dilekçemde belirttiğim gibi bu maddeye dayanarak sınıf değişikliği istemiştim dmk 76 göre için ayrılış başlayıș şeklinde bir yazi yazmakta bu kabul olduğunumu gösterir.ilçe sağlığın bunu tebliğ etmeme haber vermeme süreyi geçirttirme lüksü olabilirmi
Son Düzenleme: 8 ay 1 hafta önce Düzenleyen:Çapar

Çok
8 ay 1 hafta önce #17268 Yazan: kuzey
Belirttiğiniz şekilde bir yazı varsa, bu yazıyı yazan makam tarafından bu yazı geri alınmadıkça veya değiştirilmedikçe ilçe müdürlüğü tarafından size tebliğ edilmesi gerekecektir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.151 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.