logo yeni

calisanlar2 copy

Yurtdışı

Çok
2 yıl 5 ay önce #16972 Yazan: erkanbil
Yurtdışı, erkanbil tarafından oluşturuldu
Sayın Papatya Hanım, BenTurizm Bakanlığında Enformasyon memuruyum. Eşim türk asıllı almanvatandaşı. 10 yıldır ms hastalığı tedavisi ve iki yıldırda meme kanseri tedavisi görüyor. üç kızım var. vucüt kayıbı yüzde altmışın üstünde ... son ataklarla artık eşimin yanında akrabalarımızın olması gerekiyor. kandi ailem de bizlere bakacak yok . kayınvalidem almanyada yaşıyorlar. onlarda gelemezler cocuklarımız burda okuyor diye ben bu mazeretle yurtdışına bir tanıtma ateşeliğie geçebirmiyim. bakanlığımız yapabilir mi? elimde raporlarım ve süreçler var.....Saygılarımla

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 5 ay önce #16973 Yazan: papatya
papatya tarafından Yurtdışı konusunda yanıtlandı
Sayın ERKANBİL,
Geçmiş olsun..İlgili mevzuat çerçevesinde yurtdışı sürekli bir göreve atanmanız, kurumunuzun takdirinde olabilecek bir konudur.
Sözünü ettiğiniz mazeretlerden dolayı kurumunuz tarafından yurtdışı sürekli bir göreve gönderilme zorunluluğu bulunmamaktadır.
Ancak, yurt dışı görev talebinizin belli bir mazerete dayanıyor olmasının, amirlerinizin takdiri üzerinde etki yaratabileceği düşüncesiyle de hareket edebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.136 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.