logo yeni

calisanlar2 copy

ünvan değikliği ve görevde yükselme tebligatları bildirilmiyor

Çok
3 yıl 7 ay önce #15802 Yazan: tılıspık
Arkadaşlar çalıştığımız kurumda kurumun tarafından açılan ünvan değişikliği ve görevde yükselmeler tüm birimlere dağıtılıyor fakat bizim bağlı olduğumuz birimin personel işleri bunlar hakkında bize ne haber nede bilgi veriyor normal şartlarda dercemiz kıdemimiz diplomamız uysada uymasada bunların bizlere bildirilmesi gerekmiyormu yapılan suş değilmidir bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 7 ay önce #15806 Yazan: muna
Bu gibi duyurular genellikle her birime bildirilir. Bu duyuruların biriminize gelmesinde aksaklıklar olduğunu düşünüyorsanız, kurumunuza yazılı olarak durumu ileterek ya da bu bildirimleri yapan birime konuyu ileterek aksamanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 7 ay önce #15807 Yazan: tılıspık
kuruma sorduğumda biz biriminize yolluyoruz diyor birimdeki bize iletmesi gerek şahıs sizin diplomanız yetmez veya bizede gelmedi diye geçiştiriyor kanunen diploma uysun uymasın bizede bildirilmesi gerekmezmi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 7 ay önce #15808 Yazan: muna
Olayın söz ettiğiniz şekilde olduğu konusunda, durumu ilgili amirlerinize usulüne uygun şekilde yazılı olarak iletip, bu duyuruların size de yapılmasının sağlanmasını isteyebilirsiniz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.135 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.