logo yeni

memurluk bitiyormu?

Daha
7 ay 1 gün önce #15351 yazan tılıspık
tılıspık konu oluşturdu: memurluk bitiyormu?
arkadaşlar sayın Çalışma Bakanı Müezzinoğlu, kamu çalışanı reformu. yasası ile memurluk bitecek iş güvencesi bitecek diyerek bir açıklama yaptı Performans. sistemi gelicek dedi peki neden iş güvencesi memurdan alınacak siyasi yer olan belediyelerde çalışan memurlar nekadar başarılı olursa olsun başkan ve yönetim değişince siyasen işten atılmalar olmazmı sizce nasıl olur arkadaşlar ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
7 ay 1 gün önce #15352 yazan demircan
demircan konu cevapladı: memurluk bitiyormu?
Yıllardır duyuyoruz 657 reformu diye hala ortada bir şey yok. İş güvencesini kaldırırlarsa iyi olmaz tabiki.

Daha
7 ay 18 saat önce - 7 ay 18 saat önce #15353 yazan Derdiya
Derdiya konu cevapladı: memurluk bitiyormu?
devlet memurluğu bitiyor da uşaklık dönemi başlıyor sanki. memur yasaların ve yasalara uygun olarak amirlerin verdiği görevi yapmakla emir olunduğu için memur denir. yasalar şöyle dursun sen benim dediğimi yapacaksın deniyorsa o kişide onu yapıyorsa ona memur denmez uşak denir. HADİ HA...LISI DİYECEĞİM AMA BAŞKA ANLAMLAR YÜKLEYECEKLER. tabi bunu gerçekleştirmek hiçte zor değil bir milyon memur uşak olmaya hazırken diğerlerine ne düşerki.
Son Düzenleme: 7 ay 18 saat önce yazan Derdiya.

Daha
7 ay 17 saat önce #15354 yazan semazen
semazen konu cevapladı: memurluk bitiyormu?
Bazı şeyler yanlış aktarılıyor. Memurluğun bittiği vs. yok sadece performans sistemi geliyor. Performans dediğiniz de eski sicil sisteminin biraz afili olanı yani. Zaten su anda da disiplin cezası vererek memuriyete son verebiliyorsunuz.

Daha
7 ay 15 saat önce #15355 yazan kardelen mavi
kardelen mavi konu cevapladı: memurluk bitiyormu?
O kadar sendika var memurun hakkını savunurlar heralde...

Daha
6 ay 4 hafta önce #15362 yazan feylesof
feylesof konu cevapladı: memurluk bitiyormu?
performans sistemi ne getirecek acaba onu merak ediyorum gelirse tabi!

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.580 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.