logo yeni

iradesi zorlanarak emekli edilen

Daha
7 ay 6 gün önce #15336 yazan mağdur
mağdur konu oluşturdu: iradesi zorlanarak emekli edilen
Bir kurumda idareci pozısyonunda gorevli iken kurum BÜROKRASİSİNİN hazıneyi zarara uğratan iş ve işlemlerine karşın ilgili bakan beyin göstermiş olduğu tepkiyi bende gosterdiğim için burokrasi hazretleri şahsımı ıkı kez tayın 5 kez değişik illere gorevlendirmesi ve imza yetkimin bir sureliğine askıya alınması vs ile şahsımı bezdırıp EMEKLİ edemeyınce 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimini fırsat bilerek başbakanlığın 2016/4 sayılı genelgesine istinaden idari tasarrufla AÇIĞA ALDI 16.Ağustos 2016 gunu ıse kurum şahsımı arayarak KURUM SENİN EMEKLİ OLMANI İSTIYOR KABUL EDERSEN AÇIĞA ALINMANDA KALDIRILACAK şantajı/tehdidi/baskısı ile beni emekli olmaya zorladı o günlerin şartları karsısında kaygı ve sıkıntısı ile emekli olmayı 16.08.2016 gunu saat 18.30 da mecburiyetten kabul ettım.aynı gun saat 19.00 da AÇIĞA ALINMAM KALDIRILDI. (Bakan beyın kaldırma yazısı da 16.08.2016 tarihli )aynı gun saat 19.15 de EMEKLİLİĞİM ONAYLANDI.bu kadar hızlı emekli olan varmı???????
Kurumda hala ALT FETÖ cüler kurum BÜROKRSİSİNİN ÜST FETÖ CÜLERİ TARAFINDAN KORUNMAYA DEVAM EDERKEN bu FETÖ laneti kurumda temizlenmiş gibi bir algı oluşturularak.
DEVLET KURUMLARINDAN BİR FETÖ PİSLİĞİ TEMİZLENMEYE ÇALIŞILIRKEN YERİNE İLERİDE BİR FARKLI AD ALTINDA BİRTAKIM VAKIF CEMİYET DERGAH CEMAAT GIBI KURULUŞLAR KURUMDA YERİNİ ALARAK DAHA ÖNCE FETÖ NUN YAPTIĞI GİBİ KENDİ İDEOLOJIK FİKİRLERİ DOĞRULTUSUNDA HAZİNEYE PARAREL İŞLEMLER İLE HUKUKSUZ VİJDANSIZ AHLAK DIŞI İDARİ EYLEMLERİNE ÇOKTAN BAŞLAMIŞLARDI ( Devletin içinde harici güç güçdür adı değişse de tehlike devam ediyor demektir FETÖ 40 yılda çıktıysa bunlarda bir 40 yıl sonra çıkmayacakları ne malum)
Durumu DEVLETİM YONETİCİLERİNİN BUROKRASININ nasıl işlediğinin bilgisi adına TAKDIRLERİNE,kamuoyunun bilgisine arz eder bu duruma emsal bir yargı kararı varsa da bilgi vermeniz doğrultusunda, kamu oyu ile paylaşıyorum SAYGILARIMLA

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.245 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.