logo yeni

calisanlar2 copy

derece kademe ilerlemesi

Çok
4 yıl 2 ay önce #14938 Yazan: destes
derece kademe ilerlemesi, destes tarafından oluşturuldu
iyi günler.kalkınmada öncelikli ilerde 2 yılda bir derce ilerlemesi olduğunu duymuştum daha önce çalışmış olduğum sivas ve kahramanmaraş illerinin de bu listede olduğunu biliyorum ama benim derce ilerlemem her 3 yılda bir yapıldı geriye dönük derce kademe ilerlemesi yapılması mümkünmüdür ve bunu nereden yaptırablirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 2 ay önce #14943 Yazan: papatya
papatya tarafından derece kademe ilerlemesi konusunda yanıtlandı
Sayın DESTES,

657 sayılı Kanunun 64 üncü maddesinde, yer değiştirme suretiyle atanma uygulamaları kapsamında belirli bir süre görev yapmak üzere, mecburî olarak sürekli görevle atanan memurlardan kalkınmada birinci derecede öncelikli yörelerde bulunanlara, bu yörelerde fiilen çalıştıkları sürelerin her iki yıl için bir kademe ilerlemesi daha verileceği hükme bağlanmıştır.

Buna göre, kalkınmada birinci derece öncelikli yörelerde çalışan her memur değil, özel yönetmelikleri gereği rotasyona (zorunlu yer değiştirmeye) tabi olan memurlar bu uygulamadan yararlanabilmektedir.

Zorunlu yer değiştirmeye tabi bir görevde bulunuyor olmanız halinde, fazladan verilmesi gerekirken verilmemiş olan kademelerden yararlanmanız mümkün olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 2 ay önce - 4 yıl 2 ay önce #14949 Yazan: Nilgün
Nilgün tarafından derece kademe ilerlemesi konusunda yanıtlandı
thsk personel özlük ile görüştüğümde bana kalkınmada öncelikli illlerde çalışan memurlara 2 yılda 1 kademe verildiği söylendi ayrıca ben mardinde çalışan sonra eş durumundan erzuruma gelen memura bu şekilde 1 derece verildiğini gördüm çkysye işlenmiş vaziyette.
Son Düzenleme: 4 yıl 2 ay önce Düzenleyen:Nilgün Neden: yanlışlığın düzeltilmesi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 2 ay önce #14950 Yazan: papatya
papatya tarafından derece kademe ilerlemesi konusunda yanıtlandı
Sayın NİLGÜN,
Kalkınmada birinci derece öncelikli yörelerde çalışan memurlardan, özel yönetmelikleri gereği rotasyona (zorunlu yer değiştirmeye) tabi olanlara, bu yerlerdeki her iki yıl çalışmaları karşılığında ilave 1 kademe veriliyor.

THSK'da "sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı" kapsamındaki unvanlarda görev yapan Devlet memurları da zorunlu yer değiştirmeye tabidir.

Bulunduğunuz kadronun sağlık hizmetleri kapsamında olması durumunda, iki yıl hizmet karşılığı ilave 1 kademe uygulamasından yararlanmanız mümkün olabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.178 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.