logo yeni

derece kademe ilerlemesi

Daha
9 ay 1 hafta önce #14938 yazan destes
destes konu oluşturdu: derece kademe ilerlemesi
iyi günler.kalkınmada öncelikli ilerde 2 yılda bir derce ilerlemesi olduğunu duymuştum daha önce çalışmış olduğum sivas ve kahramanmaraş illerinin de bu listede olduğunu biliyorum ama benim derce ilerlemem her 3 yılda bir yapıldı geriye dönük derce kademe ilerlemesi yapılması mümkünmüdür ve bunu nereden yaptırablirim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 1 hafta önce #14943 yazan papatya
papatya konu cevapladı: derece kademe ilerlemesi
Sayın DESTES,

657 sayılı Kanunun 64 üncü maddesinde, yer değiştirme suretiyle atanma uygulamaları kapsamında belirli bir süre görev yapmak üzere, mecburî olarak sürekli görevle atanan memurlardan kalkınmada birinci derecede öncelikli yörelerde bulunanlara, bu yörelerde fiilen çalıştıkları sürelerin her iki yıl için bir kademe ilerlemesi daha verileceği hükme bağlanmıştır.

Buna göre, kalkınmada birinci derece öncelikli yörelerde çalışan her memur değil, özel yönetmelikleri gereği rotasyona (zorunlu yer değiştirmeye) tabi olan memurlar bu uygulamadan yararlanabilmektedir.

Zorunlu yer değiştirmeye tabi bir görevde bulunuyor olmanız halinde, fazladan verilmesi gerekirken verilmemiş olan kademelerden yararlanmanız mümkün olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
9 ay 1 hafta önce - 9 ay 1 hafta önce #14949 yazan Nilgün
Nilgün konu cevapladı: derece kademe ilerlemesi
thsk personel özlük ile görüştüğümde bana kalkınmada öncelikli illlerde çalışan memurlara 2 yılda 1 kademe verildiği söylendi ayrıca ben mardinde çalışan sonra eş durumundan erzuruma gelen memura bu şekilde 1 derece verildiğini gördüm çkysye işlenmiş vaziyette.
Son Düzenleme: 9 ay 1 hafta önce yazan Nilgün. Sebep: yanlışlığın düzeltilmesi

Daha
9 ay 1 hafta önce #14950 yazan papatya
papatya konu cevapladı: derece kademe ilerlemesi
Sayın NİLGÜN,
Kalkınmada birinci derece öncelikli yörelerde çalışan memurlardan, özel yönetmelikleri gereği rotasyona (zorunlu yer değiştirmeye) tabi olanlara, bu yerlerdeki her iki yıl çalışmaları karşılığında ilave 1 kademe veriliyor.

THSK'da "sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı" kapsamındaki unvanlarda görev yapan Devlet memurları da zorunlu yer değiştirmeye tabidir.

Bulunduğunuz kadronun sağlık hizmetleri kapsamında olması durumunda, iki yıl hizmet karşılığı ilave 1 kademe uygulamasından yararlanmanız mümkün olabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.583 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.