logo yeni

calisanlar2 copy

AYNI KURUM İÇİNDE FARKLI BİRİMDE ÇALIŞMA TALEBİ

Çok
6 yıl 4 ay önce #9256 Yazan: aslan35
HAYIRLI GÜNLER 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU'NA TABİ ASİL VE KADROLU VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ KADROSUNDA ÇALIŞAN BİR MEMUR BAZI PSİKOLOJİK SAĞLIK SORUNLARI SEBEBİ İLE AYNI KURUM İÇİNDE FARKLI BİR BİRİMDE ÇALIŞTIRILABİLİR Mİ? ÇALIŞTIRILMASI İÇİN NE YAPILMASI GEREKİR?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 4 ay önce #9258 Yazan: Kül Tigin
Sayın aslan35
Bir Devlet memurunun sağlık özründen dolayı yer değiştirmesi Yönetmelikteki ifadeyle "hastalığının görev yaptığı yerde tedavisinin mümkün olmadığı veya mevcut görev yerinin söz konusu kişilerin sağlık durumunu tehlikeye düşüreceğini eğitim ve araştırma hastanesi veya üniversite hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelendirmesi" halinde mümkündür.
Kişinin aynı il içinde aynı kurumun farklı bir biriminde görevlendirilebilmesi hususu ise düzenlenmemiş olup, bu husus amirlerin takdir yetkisi içine bırakılmıştır. Dolayısıyla böyle bir değişiklik talebinizi gerçekleştirmek için atamaya yetkili amirlerinizi ikna etmeniz gerekecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.160 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.