logo yeni

Eğitmen

Daha
2 ay 3 hafta önce #16337 yazan molucay
molucay konu oluşturdu: Eğitmen
Düz lise mezunu olan birisini 5393 Sayılı Kanunun 49. Maddesine göre Eğitmen olarak tam zamanlı sözleşmeli personel olarak belediyede işe başlatabilir miyiz. Bu konuda tereddüt yaşamaktayız. Yardımcı olursanız sevinirm.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 3 hafta önce - 2 ay 3 hafta önce #16338 yazan turanaga
turanaga konu cevapladı: Eğitmen
5393 sayılı Kanunun 49 uncu maddesi kapsamında, Belediye ve bağlı kuruluşlarında, norm kadroya uygun olarak çevre, sağlık, veterinerlik, teknik, hukuk, ekonomi, bilişim ve iletişim, plânlama, araştırma ve geliştirme, eğitim ve danışmanlık alanlarında avukat, mimar, mühendis, şehir ve bölge plâncısı, çözümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen ve tekniker gibi uzman ve teknik personel yıllık sözleşme ile çalıştırılabiliyor.
Bu çerçevede, ilgili belediyenin norm kadroları arasında yer alan unvanlardan, uzmanlık ve teknik bilgi isteyen pozisyonlarda sözleşmeli personel istihdamı mümkündür.
Bu nedenle, lise mezunu birinin 5393 sayılı Kanunun 49 uncu maddesine göre sözleşmeli olarak görevlendirilemeyeceğini düşünmekteyim.
Son Düzenleme: 2 ay 3 hafta önce yazan turanaga.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 2 hafta önce #16362 yazan hk_61
hk_61 konu cevapladı: Eğitmen
kardeş özelden görüşme imkanımız var mı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.376 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.