logo yeni

Özlük haklar...

Daha
4 yıl 19 saat önce #6771 yazan antalya
antalya konu oluşturdu: Özlük haklar...
M.E.B. de sınıf çğretmeni iken büyükşehir belediyesine kurumlar arası geçiş yaptım.halen eğitmen kadrosunda devlet memuruyum.Belediyenin Özel eğitim okulunda görevlendirilidm .Ben belediyenin sosyal hizmetler dairesine bağlı çalışıyorum.Ancak Özel eğitim okulunda Kültür dairesi tarafında özel eğitim öğretmeni olarak meslek edindirme kurslarında görev verildi.Ben farklı bir daire başkanlığında eğitmen kadrosunda çalışıyorken diğer bir daire başkanlığı tarafından görevlendirilmem ne kadar doğru ve bu girmiş bulunduğum derslerden dolayı bir ekders ücreti hakkım olup olmadığını bilmiyorum .bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir isiniz???? :blink:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 10 saat önce #6783 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Özlük haklar...
Hangi dairenin personeliyseniz (kadronuz neredeyse) o daire görevlendirmenizi yapabilir. Daha önce çalıştığınız dairede de görevlendirmeyle çalışıyor olabilirsiniz. Kadronuzun bağlı olduğu daireye göre görevlendirme konusu değişir bence.
Ek ders ücreti alınmasını gerektiren bir görev yapıyorsanız, bu ücretin de ödenmesi gerekir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.424 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.