logo yeni

calisanlar2 copy

Özlük haklar...

Çok
6 yıl 10 ay önce #6771 Yazan: antalya
Özlük haklar..., antalya tarafından oluşturuldu
M.E.B. de sınıf çğretmeni iken büyükşehir belediyesine kurumlar arası geçiş yaptım.halen eğitmen kadrosunda devlet memuruyum.Belediyenin Özel eğitim okulunda görevlendirilidm .Ben belediyenin sosyal hizmetler dairesine bağlı çalışıyorum.Ancak Özel eğitim okulunda Kültür dairesi tarafında özel eğitim öğretmeni olarak meslek edindirme kurslarında görev verildi.Ben farklı bir daire başkanlığında eğitmen kadrosunda çalışıyorken diğer bir daire başkanlığı tarafından görevlendirilmem ne kadar doğru ve bu girmiş bulunduğum derslerden dolayı bir ekders ücreti hakkım olup olmadığını bilmiyorum .bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir isiniz???? :blink:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 10 ay önce #6783 Yazan: osman1
osman1 tarafından Özlük haklar... konusunda yanıtlandı
Hangi dairenin personeliyseniz (kadronuz neredeyse) o daire görevlendirmenizi yapabilir. Daha önce çalıştığınız dairede de görevlendirmeyle çalışıyor olabilirsiniz. Kadronuzun bağlı olduğu daireye göre görevlendirme konusu değişir bence.
Ek ders ücreti alınmasını gerektiren bir görev yapıyorsanız, bu ücretin de ödenmesi gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.121 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.