logo yeni

GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ

  • Bülent89
  • Bülent89 Kullanıcısının Avatarı Konu Yazarı
  • Ziyaretçi
4 yıl 2 gün önce #6181 yazan Bülent89
Bülent89 konu oluşturdu: GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ
GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİNE GÖRE EĞER DUYURUDA 100 KADRO YAPILMIŞ VE SINAVI KAZANAN 200 İSE BUNUN 100 ASIL 100 YEDEK OLARAK BELİRLENECEK VE YEDEKLERDE DUYURULAN KADROLARDAN BOŞ KALAN VEYA BOŞALANLARA 6 AY İÇİNDE YEDEKLERDEN ATAMA YAPILACAK

6 AY İÇERİSİNDE KAÇ YEDEK ATANABİLİR BELKİ 1 TANE BİLE ATAMA OLMAZ. BENCE OLMASI GEREKEN SINAVA GİRMİŞ VE BAŞARILI OLMUŞ PERSONELLER KURUMUN İHTİYACI OLMASI HALİNDE DİĞER BOŞ KADROLARA DA ATANABİLMESİ VE BENCE BU KAZANILMIŞ BİR HAK BÖYLE DÜŞÜNÜYOR YÖNETMELİKTE GEREKLİ DEĞİŞİKLİKLERİN YAPILMASINI GEREKİR

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 1 gün önce #6188 yazan mithat
mithat konu cevapladı: GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ
Her zaman yedek belirlenecek diye bir kural yok. Ayrıca yedek belirlendiğinde mutlaka asil sayısı kadar belirlenecek diye bir kural da yok. Kurumlar personelin baskısından kurtulmak için asil kadar yedek belirlerler belki, ama dediğiniz gibi belki 1 -2 si ancak boşalır.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 11 saat önce #6219 yazan keremcem
keremcem konu cevapladı: GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ
Yedek ataması yapıldığı zaman bu seferde görevde yükselme sınavına bir şekilde girememiş personel çok uzun süre beklemek zorunda kalıyor. buda başka bir haksızlık yaratır bence. o yüzden yedek atamasının sadece asillerin yerine yapılması doğru bir tercihtir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.396 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.