logo yeni

calisanlar2 copy

vergi müfettişliği yardımcılığı maaş durumu

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6133 Yazan: mufettisgadgetr
iyi günler benim düz memur olarak 7 yıllık hizmetim var vergi müfettiş yardımcılığını kazandım şu an derece kademem 7/2 vergi müfettiş yardımcılığı kadrosuna atanınca maaş ve derece/kademem ne olur? ben de yeni işe başlayan vergi müfettiş yardımcısı gibi 9/1 den mi başlarım teşekkürler şimdiden...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6134 Yazan: metinc
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mufettisgadgetr

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6161 Yazan: papatya
Sayın MUFETTİSGADGETR,
Müfettiş yardımcılığı döneminde ödenecek ücret ve tazminat göstergesi, Vergi Müfettiş yardımcılarının bütünü için aynı miktarda belirlenmiştir.
Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladığınızda kazanılmış hak aylık derecenize uygun 7 nci dereceye atanabileceğiniz gibi 6 veya 5 inci derece kadrolara da atanabilirsiniz.
Göreve başladığınızda kazanılmış hak aylık dereceniz şimdiki derece/kademenizde olur.
Öte yandan, 1 Ekim 2008 öncesinde göreve başlamış olmanız durumunda, aylık ücretiniz diğer müfettiş yardımcılarına göre daha yüksek olacaktır.
1 Ekim 2008 tarihinden önce göreve başladığınız ve 7 yıl hizmetiniz olduğunu varsaydığımızda, 2014 yılında %15 Gelir Vergisi diliminde aylık net ücretiniz 3.282 TL olacaktır. Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcıları ise 3.249 TL alacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6195 Yazan: mufettisgadgetr
sayın yönetici çok teşekkürler müfettiş olursam allah izin verirse o zaman ücret ve tazminat göstergem değişecek ve daha önce kamuda hiç çalışmamış müfettişe göre maaşım yüksek olacaktır değil mi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6215 Yazan: papatya
Sayın MUFETTİSGADGETR,

30 Eylül 2008 tarihinden sonra işe başlayanların sosyal güvenlik kesintisi yapılırken, özel hizmet tazminatları da kesinti matrahına dahil edilmektedir. Bu durum ise SGK priminin fazla olmasına neden olacaktır. Primin fazla kesilmesi net aylık ücreti düşürecektir.
Siz daha önce göreve başlamış olmanız nedeniyle, müfettiş yardımcılığı brüt maaşı aynı olmasına rağmen, sizden yapılacak kesinti miktarı daha az olacak ve birlikte göreve başladığınız arkadaşlarınıza göre daha yüksek ücret almanız söz konusu olabilecektir..

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.148 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.